Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andara

Czy to możliwe?

Polecane posty

Tak dokładnie - u nas kosmetyki Kyoku są znacznie tańsze, ale tutaj to już całkowicie zaskoczyli z ceną Zestaw jest naprawdę fajny. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian_londyn
nie wiedziałem, że Kyoku jest jużw Polsce, znałem tą markę z Londynu ale jestem miło zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita12
No nie wiem ? Przywiozłam kosmetyki tej firmy w zeszłym roku mojemu mężowi z zagranicy i powiem że są mocno przereklamowane .Zapach nijaki ,wręcz pospolityznam lepsze kosmetyki wcale niie tak drogie a o niebo lepsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita12
I na czym niby ma polegać to że są "bardzo wartościowe" co mają dołączone po 10 dolarów do każdej sztuki ?Kosmetyki są denne a wypróbował je już mój mąż i brat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margerita12
i jeszcze jedno w Anglii to badziew !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy_anny
widziałam te kosmsmetyki w Londynie w Harrodsie, na Brompton Road, i były raczej z wyższej półki cenowej, nie znam tej marki ale nie wyglądało to na tandetną a raczej ekskluzywną markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika rudzka
Hehe... stawiam te 10 dolców, że 4 ostatnie wypowiedzi to jedna osoba, która nie ma zielonego pojęcia na temat tych kosmetyków, ale niech pisze sobie dalej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to możliwe, po prostu mają dobrą cenę żeby ściągnąć klientów na święta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×