Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po prostu majka

Tabletki i gumki

Polecane posty

Gość malwinkaaa 2333
nie wierzę, że kończą w was przez cały czas,przed okresem to tak\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś zna mechanizm działania tabletek to dlaczego ma się bawić w taki idiotyzm jakim jest stosunek przerywany? :o Przecież to zabiera całą radość z seksu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098098
Nigdy mi nie przeszkadzało, że sperma wypływa, a prezerwatyw nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu każe wychodzic
No wiesz, jak się wylewa a trzeba isc do pracy to nic fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098098
dziwnie pisać o takich rzeczach, ale kiedy wstaniesz wystarczy wytrzeć się chusteczką i po krzyku, 10 sekund i do pracy zdążysz na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu każe wychodzic
może Twój ma skromne wytryski, my się kochamy średnio co 4 dni to tej spermy się trochę naprodukuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie, łyżka stołowa to tak strasznie dużo, że przez kilka godzin wyplywa. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098098
no wiadra się zaraz naprodukują, nie przesadzaj dziewczyno, jeden ruch mięśniami pochwy i nic już w Tobie nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu każe wychodzic
jaki ruch mięśniami pochwy? ze mnie dośc długo wykapuje najgorzej latem, jak mi raz po nodze pociekło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098098
takie ściśnięcie mięśni, które zaciska się podczas seksu by było ciaśniej (Kegla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus gsm pl
My idziemy na szybki prysznic po stosunku i spoko, powoduje to dodatkową podnietę i często po prysznicu trafiamy do wyrka, wtedy mega szybki stosunek, jak nie dam rady dojsc wniej to wtedy wychodzę, robi mi ręką celując w swój srom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu każe wychodzic
po co aspiryne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tak mi teraz przyszło do głowy a propos tych pigułek... To tylko świadczy o polskiej służbie zdrowia... Jak lekarz może przepisac dziewczynie hormony nie upewniajac się i nie uswiadamiajac w jaki sposób działają? To taka tasmowa obsługa pacjenta. Aha, pigułki - recepta- następna proszę! Pomijając fakt, że powinien ja poinformować co robić i jakie jest ryzyko jeżeli o jakiejś zapomni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojemu każe wychodzic
to mowil, żeby nic nie pomijac, bardzo tego pilnuje i do tej pory zazylam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta aspiryna tak mi przyszła do głowy a propos tych pigułek podczas brania których ma owulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet muzyczny
mnie bardzo podnieca cream pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098098
ja lubiłam zasypiać ze spermą mojego faceta w środku mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi o higiene
wtryskiwanie nasienia do pochwy jest niehigieniczne, warto założyć gumkę na sam moment wytrysku, jest to dodatkowy bodziec seksualny. Można założyć gumkę nie rozwijając jej do końca, tylko na żołędziu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaa 21
My też zakładamy gumkę tuż przed wytryskiem, ale ja robię to mojemu chłopakowi ustami, nie rozwijamy jej całkowicie, tylko tak 1/3, żeby zebrała nasienie, doskonale przedłuża to stosunek i nic nie wycieka a i orgazmy mamy lepsze, więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa polandia to ciemnogród jakich mało. Bierzecie tabletki, żeby seks był przyjemny i bezpieczny, a jeszcze nie pozwalacie na jedną z największych przyjemności dla mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwa ja się wcale nie dziwię że tylu facetów chodzi sfrustrowanych i z takimi skwaszonymi minami... Przecież sex z wami to musi być jak jakaś pierdolona farsa... Gumki tuz przed na 2/3, 1/3... Ja pierdole jak bym na taką trafił to by za drzwi normalnie wyleciała w tym samym momencie jak by przedstawiła mi swój demoniczny plan. Chyba że wcześniej bym ja zabił śmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 098098
Niehigieniczne? Nie wyobrażam sobie przerwać chłopakowi przyjemność na chwile przed i kazać mu nakładać prezerwatywę. Chyba jestem ograniczona, ale nie umiem sobie naprawdę wyobrazić po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek wychodzący
Moja dziewczyna pokazała mi ten wątek, że tak jedziecie po tych, co każą wychodzić swoim partnerom, my też często tak robimy, pozwala to na przedłużenie stosunku, a dodatkowo mam większe wytryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdfvfvf
najezdzają nie z powodu przedłużania stosunku itp..tylko dlatego ze nie ktore panie nie wiedzą na jakiej zasadzie funkcjonują tab anty..ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiek wychodzący
my to robimy jak mamy bardzo mało czasu, albo gdzieś gdzie nie ma łazienki, a ona nie chce żeby się lało po nogach, kiedyś na kwaterze jak szła do łazienki po w koszuli nocnej to jej kapł spory kleks z mojego nasienia, jak jakaś pani po 50 szła korytarzem i minę miała zbulwersowaną, a my ubaw jak ją spotykalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×