Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dzwoneczek_@

czy można w tak krótkim czasie tak bardzo się zauroczyć ?

Polecane posty

Gość Dzwoneczek_@

Spotkałam się z dawnym znajomym sprzed lat. Zaiskrzyło między nami. Całowaliśmy się, dużo rozmawialiśmy. Problem w tym, że dzieli nas 300km. Postawiłam napisać mu, że bardzo miło spędziłam czas i od bardzo, bardzo długiego czasu przy nikim nie czułam się tak dobrze. Napisałam również, że bardzo go lubię, i nie wiem jak to odbierze , ale potrzebowałam to napisać. Czekałam na odpowiedź z jego strony 2 dni. Byłam już mocno zdezorientowana i wkurzona - nie miałam pojęcia jak to odbierze i jaki ma stosunek do tego co się zdarzyło. Dziś napisał - że tez czuł się bardzo dobrze przy mnie i żałuję że dzieli nas tyle kilometrów i chciałby się znów ze mną zobaczyć i ma nadzieję, że uda nam się jeszcze jakoś zgrać. Nie wiem jak można się tak zauroczyć widząc kogoś 2 dni. Dawno czegoś takiego nie przeżyłam. Czułam się przy nim wspaniale. Problem w tym, że ciężko będzie rozwinąć naszą znajomość ze względu na odległość. Może to głupie, ale zastanawiam się też czy nie odpisał mi tylko dlatego, żeby nie sprawić mi przykrości ? Skoro kazałam tyle czekać na wiadomość od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×