Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadcisnienie mam

najlepsza kawa bezkofeinowa

Polecane posty

Gość nadcisnienie mam

Witajcie Jako że jest tego typu kaw jest niewiele na rynku, proszę o nazwy smacznych kaw bezkofeinowych. Niestety z powodu na nadcisnienie bede musiala się pożegnać z porządną kawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcisnienie mam
no oczywiscie ze z powodu nadcisnienia!!! Znalazlam w sklepie bezkofeinową Nescafe tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadcisnienie mam
a z cykorii i z buraków to widziałam kawy: Caro, Anatol, Inka. le one nie mają tego smaku kawowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna22
UWIELBIAM INKE :) POLECAM.TYLKO TAKĄ PIJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mogę zwykłej kawy pić. Przerzuciłam się na bezkofeinową MILANDO. Ma niebieskie opakowanie z białą filiżanka. Jakoś tak ta jedna najbardziej w smaku przypomina mi normalną:) Kupisz w każdym większym sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no masakra jakas
generalnie nie potrafie pomoc, z bezkofeinowych pamietam tylko ze mialam illy i lavazze - nawet niezle jak na bezkofeinowe, ale kawosz ze mnie przeokrutny, wiec genialne dla mnie nie byly ;) mialam tez kiedys taka inna, nie moge sobie przypomniec nazwy, ale byla w bialej puszce, na dole zielona, chyba wloska - w sumie tez byla dobra, jak sobie przypomne nazwe to napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2193
Polecam Kawę bezkofeinową Brasil Santos Decaf. Smakuje jak kawa wysokiej jakości. Osobiście kupuję ją przez stronę internetową kawoteka.com.pl Tutaj tez możecie kupić Cykorię, o której wcześniej była mowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszamy po inspiracje do ART DECO ;) Bogata oraz ciekawa oferta firmy ART DECO powinna zaspokoić najbardziej wyrafinowane gusta. W ofercie posiadamy najwyższej jakości meble wykonane w 100% z litego drewna sheesham oraz mango. W sprzedaży posiadamy również wysokiej klasy biokominki. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. :) www.meblekolonialne.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×