Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jadowita żabka

ciąża czy nie ciąża? do obcykanych

Polecane posty

Gość jadowita żabka

witam ! Parę dni temu miałam coś w rodzaju okresu, ale nietypowego, więc zrobiłam test ciążowy. Test wyszedł pozytywny (kreska słabsza niż kontrolna, ale widać ją jak dzwon, nie że pod światłem i z lupą). Ale nie wiem czy już robić zamieszanie z ginekologiem, bo pozostałych objawow brak. Ani cycki mi się nie powiększyły, ani nic nie boli i nie dolega. Nie odrzuca mnie od kawy ani alkoholu (oczywiście po teście profilaktycznie odstawiłam to drugie). Nic mnie nie drażni. Temperatura mierzona pod pachą 36,6, więc książkowo. Po prostu czuję się jak zwykle. Stąd moje pytanie czy mam się nastawiać jednak na to, że to ciąża czy nie. Jeśli tak, to byłby to dopiero początek 5 tygodnia, więc nie wiem czy umawianie się do lekarza ma teraz sens, czy poczekać? Z góry dzięki za poradę ! :) Pozdrawiam wszystkie mamy obecne i przyszłe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do laboratorium i zrób test z krwi beta hcg (okolo 30 zl kosztuje) na 2 dzien bedzie wynik i bedziesz miala 100% pewnosci czy to ciąża czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też druga kreska była słabsza i byłam w ciąży. A objawów jeszcze mieć nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×