Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krowa123

jakis pomysl na fileta z kurczaka??dajcie jakis pomysl

Polecane posty

poratujcie mnie.... zero weny,a pasuje mi zaczac gotowac...mam jeszcze frytki i salate lodowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli z gotowch rzeczy, to np. Pomysł na kurczaka w sosie śmietanowym, to tego gotujesz ryż. Ewentualnie kroisz pierś w małą kostkę, obtaczasz w przyprawie gyros, wrzucasz na patelnię. Jak się zarumieni dodajesz np. mrożone warzywa (np. warzywa na patelnię z Biedronki). Dodajesz trochę soli i pieprzu. Do tego możesz ugotować ryż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz jeszcze pierś wrzucić w jakąś marynatę (przynajmniej na godzinę) albo natrzeć jarzynką czy ulubionymi przyprawami. Włożyć w rękaw do pieczenia i do piekarnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym polecila zrobic przegrode w piersi z kurczaka dodac suszone pomidory troszke pieczarki ziola i to albo na parze ugotowac albo zawinac w folie aluminiowa i do piekarnika na 20min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokroj na male kawaleczki, przypraw sola, pieprzem i ziolami (np. gotowa mieszanka 'ziola do drobiu'. przysmaz na patelni, dodaj papryke konserwowa albo pieczona pokrojona na male paski (wymiennie moze byc cos innego, np. suszone pomidory, lub nawet swieze, oliwki, kapary, brokuly, fasolka, szparagi ... ale nie surowe) zalej to smietanka 30% (kilka lyzek), zagesc garscia startego twardego sera na koncu sprawdz dopraw, zeby bylo w sam raz. nadaje sie do ryzu, makaronu, ziemniakow ... :) bardzo proste i mozna robic na wiele sposobow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam dziś na obiad
filet z kurczaka pokrojonego na małe kawałki i przyprawionego gyrosem, do tego ryz, gotowanego brokuła i sos czosnkowy z jog nat, moze dziwne połączenie, ale moja rodzina lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes zależna od
Rozgniesć kostkę bulionową z dwiema łyżkami oliwi i ziołami prowansalskimi .Filety włożyc w to na 15 minut i na patelnię grilową.Przekrój 1 filet wzdłuż ,żeby były cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakkakkkaaaaa
Ja lubie ekstra ostrego kurczaka w tortilli (polecam przyprawe cajun i juz nie potrzeba zadnej soli ani bron Boze vegety), do tego sos czosnkowy, salata pomidor ogorek, pycha. Albo kawalki kurczaka w chrupiacym ciescie, lyzka maki pszennej, lyzka skrobi ziemniaczanej lub kukurydzianej, proszek do pieczenia, odrobina kurkumy, sol pieprz, woda, ciasto ma byc rzadsze niz na nalesniki. Obtaczamy mieso w mace, potem wrzucamy do ciasta, smazymy na srednio goracym oleju, odsaczamy na reczniku papierowym . Do tego ryz z warzywami i slodki sos chilli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w cieście naleśnikowym
pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nugettsy Kurczak po japonsku Risotto z pieczarkami i cebula De volaj Roladki kurczakowe z serem zoltym kiszonym ogorkiem i cebula Piersi kurczaka w sosie serowym kebab salatka z kurczakiem serem zoltym cebula czerwona serem zoltym i kukurydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus83
A to pycha przepis na dwa obiady z jednego na warzywach ikostce gotuje pierś pokrojona w 4 filety do miękkości, potem wyciągam warzywa imiksuje je dodajas smietanę i lyżkę majonezy i przyprawę knor dodawana do sałatek ziołową.Podaje z ziemniakami sosik pyszny a z wywaru gotuje zupkę lub rosół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w naleśnikach ;) kurczaka kroisz w kostkę dość drobną, podsmażasz z przyprawami (sól, pieprz, curry, może być przyprawa do kurczaka) smażysz naleśniki, w środek kładziesz kurczaka, zawijasz podajesz polane z sosem bialym (śmietana 18%, trochę jogurtu naturalnego, ser feta, czosnek, bazylia) viola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdacze
widze, ze i na tym topiku pojawila sie milosniczka taniej jadki z kfc, a oprocz niej wielu wielbicieli glutamianu sodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam fileta z kurczaka
w sosie ziołowo śmietanowym :) filet przyprawiam solą i pieprzem, podsmażam z obu stron i podlewam niewielką ilością wody, doprawiam "sos" jeszcze solą, pieprzem, daję liść laurowy, ziele angielskie i liść lubczyku (lubczyk mam w ogródku, w okresie zimowym zawsze zamrożony), w naczyniu przygotowuję zawiesinę (śmietana 18% kwaśna, trochę wody do rozrobienia i mnóstwo zioł, prowansalskie, bazylia, oregano, gotową mieszankę ziół do drobiu) i wlewam do duszonych piersi z kurczaka. Idealnie pasuje do ryżu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×