Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal młoda mama:D

Do młodych matek- nie poddawajcie się!!

Polecane posty

Gość nadal młoda mama:D
Tej Twojej krytyki komentować nie będę,a co do pytania,odpowiedz jest wyżej,powtarzać się nie będę. nie daj się wciąnac- Dzięękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze - ktos ma racje
i swoja drogą chciałas podniesc na duchu młode mamy...no sorry ale kto im kaze leciec do wyra z facetem? takie biedne według ciebie prawda? ale czas i siły na figle w łóżku to miały !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze - ktos ma racje
prawda w oczy boli ? wiedziałam oczekiwałas tu pochwał moze albo oklasków. lepiej zajmij sie córeczka aby ona nie popełniła twoich błędów zamiast tu sie chwalic niewiadomo czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIuniula
Ja teraz jestem w 21 tyg ciąży ale mam przy sobie kochanego mężczyznę pomoc rodziców. Nie wyobrażam sobie jak można usunąć dziecko. a jeszcze bardziej gdy dziewczyny usuwają bo już jedno mają i wiedzą że nie dadzą rady z drugim a przynajmniej tak sądzą. Czemu więc nie zabiją tego pierwszego żeby sobie odpocząć? i za 9m-cy urodzić następne. Popieram w 100% twoją postawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Licz się z tym,zę ja nie wskoczyłam mu do łózka jak to określiłaś tylko byłam z nim 8 m-cy zanim się z nim przespałam . Tak- to miało podnieść na duchu młode dziewczyny,które często płaca za swoją i faceta głupote,ale jednak warto,trzeba tylko chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj
niestety większość kobiet stąd nie ma większych aspiracji oprócz rozkładania nóg i robienia z siebie pokrowca na spermę dlatego większosć kobiet będzie całowac autorkę po stopach za to że urodziła dzieciaka w wieku 18 lat kiedy to nie miała nic. a wyciaganie od rodziców alimentów jest tylko dowodem na to że to zwykła zdzira która zaliczyła pewnie zgon na imprezie i stąd ten cud - córeczka. nic bym nie napisała gdbyby faktycznie wzieła odpowiedzialność za własne czyny ale to było dla niej niemozliwe. i chociaz z rodzicami nie mieszkała to musieli ją utrzymywać bo oprócz puszczania się autorka nie umiała nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również gratuluję i cieszę się, że mimo kiepskiego startu dałaś sobie radę. Zabrakło u Ciebie wsparcia najbliższych osób, rodziców, chłopaka, a mimo tego nie poddałaś się i wywalczyłaś dla siebie oraz dziecka lepszą przyszłość. Na pewno jesteś fajną mamą i wartościowym człowiekiem. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów, należą Ci się, za te wszystkie trudy oraz przykrości jakie w życiu Cię spotkały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Dobra widze,że tutaj nie am sensu pisac . Żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze - ktos ma racje
nie martw sie bo wiekszosc młodych matek zyje jak paczki w maśle. ty akurat jestes przypadkiem jednym z niewielu. wiekszosc zyje sobie na koszt rodziców lub faceta, nie koncza szkoły bo po co. nie maja pracy. ale woza sie dumne co to nie one. a usuwaja przewaznie z włąsnej i tylko włąsnej wygodny. nie mówia nawet rodzicom wiec nie maja pojecia o ich reakcji. usuwaja bo sa za młode ( na sex oczywiscie nie były za młode) bo co ludzie powiedza, bo nie ebda juz mogły sie bawic na imprezkach. takie sa w wiekszosci młode mamusie. i sadza ze im sie wszystko nalezy bo sa młode i maja dziecko. taka jest prawda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak bo przecież same sobie te dzieci zrobiły:-O Aha zapomniałam przecież chłopcy już tacy są, że żadnej nie przepuszczą, trzeba ich po główce pogłaskać a te dziwki, które tak się pchały do łóżek tych biednych chłopaczków, którzy się rękami i nogami bronili trzeba sponiewierać. Eh, dziewczyna poniosła konsekwencje swoich czynów, okazała się odpowiedzialna i dorosłą jak na swój wiek matką i co po tym wszystkim słyszy? Że jest dziwką, która się puszczała. A co mówi się o chłopaku, który nie poniósł konsekwencji swoich czynów a wręcz zachował się jak ostatni skurwiel? Że przecież on niczemu nie jest winny. Eh co za ludzie. Autorko ja cię podziwiam, że dałaś radę a tym wszystkim, którzy cię obrażają jedynie życzę trafić na normalnego faceta bo inaczej będą "dziwkami, które mu dały".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze - ktos ma racje
i jeszcze jedno - nie oskarzam cie ze jestes złym cżłowiekiem. ale jak sobie pościeliłas tak sie wyspałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Ja zdaję sobie sprawę,ze wtedy mogłam się bawić , imprezowac, a ja miałam już dziecko . Owszem,byłam głupia bo zaufałam chłopakowi,pokochałam . Ale on święty też nie był . Nie jestem dziwką, z tym chłopakiem co byłam,on był moim pierwszym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamapara
jakieś kilka lat temu przestałam wchodzić na to forum i właśnie przypomniało mi się czemu... bo pełno tu trolli i odmóżdżonych kretynek (to oczywiście nie do Ciebie autorko, tylko do tych pacjentek które wyzywają Cie od dziwek) PS gratuluje zaradnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj
ale z tego co autorka pisże to jej ten facet nie zgwałcił, z własnej nieprzymuszonej woli chodziła do łóżka. a że chodziła do łóżka z pierwszym lepszym to i taki efekt tego czyli dzieciak. i bycie samotną matką. czasami wypada myśleć też głową a nie dupą ale rozumiem że dla takich młodocianych 'kurewek' to czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że za seks, co by nie było dwojga ludzi, potępiana jest tylko kobieta. I tylko kobieta musi ponosić tego konsekwencję. Widzę, że niektórzy tutaj kierują się zasadą nieletniego skurczybyka "jest w ciąży to jej problem, mogła dziwka ze mną nie spać". O tempora, o mores! Trzymam kciuki za ciebie autorko i mam nadzieję, że twoja córka też wyrośnie na silną, odpowiedzialną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Nie latałam do łóżka z byle kim.. Tak jak pisałam on był moim pierwszym,tylko nie za pierwszym razem wpadliśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireczkaa
słuchajcie dziewczyny- przestańcie dziewczynę atakowac, naprawdę! Też uważam, że w tym wieku jeśli już się dziewczyna decyduje na sekx to się MEGA zabezpiecza. Choćby dlatego, że w razie W zostanie sama z problemem. Oczywiście dobrze, że dziecka nie usnęła. ALe czy to powód do dumy? Nie sądzę. Nie podoba mi sie jedno zdanie "wiem, ze było warto". Moim zdaniem nie było warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
Wiem,zę było warto urodzić i walczyć o dziecko,moje dziecko . Patrzę teraz na nią i wiem,ze niepotrafiłabym żyć z takimi wyrzutami sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhj
Ja mam 40lat a nigdy nie miałem dziewczyny ale tylko dlatego, że uważam za dziwki te, które straciły dziewictwo przed 30rokiem życia. Lubię sobie zbluzgać jakieś młode mamuśki. Ale oczywiście nie dlatego, że nikt mnie nie che

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhjjk
o chyba w czuły punkt jakąś małotelnią dziwkę uderzyłam? :D ale to znaczy tylko tyle że napisałąm prawdę, co autoreczko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamma :)
Witam ja mam teraz podobną sytuację tyle że rodzice mnie z domu nie wyrzucili.. Mam najcudowniejszą córeczkę na świecie i niczego nie żałuje!!!!!!!!! Wy jesteście debilami że się tutaj wyżywacie DZIĘKUJĘ autorce za ten post!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal młoda mama:D
No sorry,co ty mozesz wiedziec o życiu,o dzieciach 40 letniu prawiczku? Nie zniżam się do twojego poziomu,dlatego nie będę komentować,pisz sobie do woli :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhjjk
Nie jestem 40 letnim prawiczkiem tylko dziewczyną która się szanuje, nikomu nie pozwoliłabym się dotknąć nawet mężowi. Jakbym pozwoliła to byłabym dziwką, wy pozwoliłyśącie więc nimi jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhjjka
oby tak dalej autorko ;) a to swiadczy jedynie o tobie dupodajko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś byłam młodą mamą,nie poddałam się,dałam radę:)z pewnościoą było mi łatwiej,bo tatuś nie uciekł...historia zatoczyła koło i znów jestem młodą mamą(tatuś ten sam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhyhjyhjjka
To podszyw o tej dupodajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na kafeee
Autorko!!! Gratuluję córeczki. Nie przejmuj się tymi kretynkami bo pewnie to ta oszustka fałszywa BELLA pisze pod pomarańczkami. Też urodziłam młodo 19 lat. Ale z moim facetem jestem cały czas. Rodzice mnie z domu nie wyrzucili bo wyniosłam się sama! Nie rozmawiali ze mną o antykoncepcji -nic nie wiedziałam o zabezpieczaniu się... a potem mieli pretensje. W dupie ich miałam. Ja wpadłam bo się nie zabezpieczałam. I co? Nie ruszają mnie te wasze komentarze . Autorkę podziwiam że dała radę. Wy jesteście puszczalskimi te co najwięcej krzyczą, staraczki na mózg wam padło od hektolitrów spermy waszych nic nie wartych mężów he he he he he he ... Autorko szacun!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijabuba
Autorko, jesli chciałas podnieśc młode dziewczyny na duchu to powinnaś napisac by UCZYŁY SIE NA TWOICH BŁĘDACH, a nie pisac ja dałam rade to i wy dacie ! Jedyna nauke jaka moga wynieśc inni z Twojego zycia to to , ze TRZEBA SIE ZABEZPIECZAĆ GDY UPRAWIA SIE SEX oraz , ze chłopak może zostawić na wieść o ciązy , mimo, ze zapewniał iz kocha, a rodzice nie sprawdzili sie w swojej roli ! Reszta to scenariusz Twojego zycia i nikomu go nie polecaj, bo NIE WARTO TAK STARTOWAC W DOROSŁE ZCYIE ! Ty musiałas szybko dorosnąc, dac sobie rade sama, omineło Cie tyle doświadczen młodej dziewczyny... kobiety... Od razu zostałas matka.. Super , ze sobie poradziłas , naprawde wyszłas na prostą, ale piszesz o tym jakby była to bułka z masłem , a nie hardcore i wiele łez..zbyt idealne to twoje samotne zycie w domu samotnej matki... Cóz , mozesz byc dumna z siebie, ale nie polecaj swoich rozwiazan modym dziewczynom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgyuhjiu
nierozumiem czemu wy tak na nia najezdzacie autorko BRAWO!!!ponioslas konsekwencje inne panny usuwaja i dale robia co robily gratuluje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem na kafeee
Przecież ona pisze z perspektywy paru lat , jest już szczęśliwa. Inaczej by pisała na świeżo. Wątpię żeby teraz młode dziewczyny były tak łatwowierne jak kiedyś. Jadowite kafeterianki...żal, żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×