Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nigdy nie robiłam grzybowej

Jak robicie zupę grzybową?

Polecane posty

Gość nigdy nie robiłam grzybowej

Ale taką pyszną :p Mam dużo suszonych grzybów i chcę jutro zrobić z makaronem. Jest sporo na necie przepisów ale szukam takiego na naprawdę pycha grzybową! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowana...
ja podsmażam trochę cebuli na maśle, do tego grzyby, jak masz suszone to namocz je na noc a potem całość, razem z wodą wlej na tą cebulę, będzie się to trochę gotować, bo grzyby muszą być miękkie, przypraw solą, pipeprzem, jak lubisz to szczyptą zmielonego kminki i i mielonymi ziarnami kolendry, na koniec śmietana kwaśna i troszkę posiekanej natki pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy nie robiłam grzybowej
a to nie dajecie żadnej marchewki czy pietruszki? Ślicznotka jak wejść na przepis? otwiera mi się tylko strona ze zdjęciem a nie znam tej strony i nie wiem jak przepis otworzyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość csgdfgdetgcfrdtedftgdeyh
ja gotuję żeberko z kością z 2 kostkami grzybowymi grzyby wczesniej troche namaczam, jak zmiękną kroję pokrojone grzyby wrzucam od razu gdy mięso się zagotuje, bo grzyby mają sie dosyc długo gotować, żeby zmiękły gdy mięso się nakłuwa daję pietuszke, seler, por, marchewkę, wszystko pokrojone, jak ktos lubi ziemniaki to mogą być ziemniaki pokrojone wtedy je dac razem z włoszczyzną, jak ktoś woli z makaronem to makaron gotuje sie osobno i potem zalewa sie ten makaron zupą dopiero na talerzu na koniec jak włoszczyzna dojdzie to śmietana do zup aha na duzy gar zupy ja daje 2 garści grzybów suszonych przyprawy wg uznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowana...
ja właśnie do swojej zupy nie daję jarzyn ani mięsa, czuję wtedy tylko ich smak i zapach, ale to oczywiście wszystko kwestia gustu i przyzwyczajeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyggtdh
kafeteria kopalnia wiedzy do tej pory zupe zawsze gotowalam teraz dowiaduje sie, ze zupy sie nie gotuje a robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeja co za przepisy
jak można dodawać do grzybowej marchewke, pietruszke, cebule...przecież to jest niedobre jak nic ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śnięęty Mikołaj
do tej pory myslalem, ze zupy sie gotuje, a nie robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×