Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salasa55

nie odzywa się

Polecane posty

Gość salasa55

Witam, chciałam zapytać, bo nie wiem co o tym sądzić. poznałam świetnego chłopaka, dzieli nas spora odległość. widzieliśmy się "prywatnie" raz trochę mailowaliśmy i nagle kontakt się urwał. zachodzę w głowę dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Znalazl inna na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
tak szybko? wydaje mi się to niemożliwe, wcześniej każdy mail był zachętą do dalszego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Skoro moja odpowiedz nie podoba Ci se to propnuje nastepujace: - nie ma netu -ma kupe roboty i nie ma czasu tak szybko czesto pisac - jest chory -zginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
zastanawiam się czy nie byłam zbyt powściągliwa w tych mailach. dużo o nim myślałam, nie miałam wątpliwości że to świetny facet, ale jakby nie chciałam zapeszyć....i tak sobie myślę że może słabo pokazywałam że mi zależy na naszej znajomości. co sądzicie, czy kobieta powinna dawać cały czas oczywiste sygnały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze mial wypadek samochodowy, stracil dwie konczyny dolne, 3 palce u lewej reki, ma zdeformowana twarz i lezy w szpitalu! Daj mu troche czasu na regeneracje, w koncu sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
lat już trochę mamy obydwoje, dodam też że niedawno zakończyłam długi związek po 7 latach i on o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Napisz mu wiec maile, w ktorych wyznasz mu jak wazny jest dla ciebie i jak wiele wiazesz z ta znajomoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze to napewno nie jest powodem...mysle ze cos mu wyskoczylo i pewnie dlatego milczy.. ile czasu sie nie odzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
dzięki za odpowiedzi, te z przymrużeniem oka też :), pewnie trochę przesadzam z tą niecierpliwością, po prostu super facet z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
koszysta, czy to jest poważna odpowiedź? czy takie wyznania nie przestraszą ? rozumiem że jesteś mężczyzną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Super facet ma blisko siebie super babki. a Ty jestes daleko... i nic go nie wiaze z toba zdaje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Markosski :classic_cool: :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
hola, hola, to Twoją odp. Markosski z przymrużeniem oka traktuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Salasa- nie, to nie byla powazna odpowiedz, szczerze mowiac. Nie dalo sie wyczuc ironii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Ale teraz juz na serio... Napisz po ile macie lat? jak dlugo sie znacie? znacie sie tylko z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
koszysta, niestety dało się, ale chyba ci co tu siędzą nie mają gotowych odpowiedzi na wszystko? i taj jak ja szukają ich....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
ja nie szukam tutaj zadnych odpowiedzi... czasem udzielam odpowiedzi... ale na ogol nie trafiam w gusta autorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
nie no znamy się "na gruncie zawodowym" i nie tylko z netu. po prostu ostatnio jakoś wykroczyliśmy poza ramy zawodowe, mam wrażenie że świetnie się rozumieliśmy itp. itd., podobne pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
Skoro znacie sie live i macie po 30lat to dlaczego piszesz o odleglosci i mailach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszysta
i napisz na czym polegalo to wykroczenie "poza ramy zawodowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salasa55
do niedawna mnie ta odległość nie przerażała, ale to jest jednak spore utrudnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×