Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mężatka młodaaaa

zdominuj, uzależnij...

Polecane posty

Gość mężatka młodaaaa

. Mąż nie czuje tych klimatów...myśle,że pozostała mi jedynie nadzieje że kiedyś dojrzeje i zmieni podejście. Smieje się, że zrobiłam się pikielnie lubieżna...podoba mu się moj temperament ale nie potrafi mnie ułożyć,zniewolić nawet w formie zabawy bo nie mówię już o tym że chciałabym zostać zdominowana mentalnie,emocjonalnie... jest dobrym kochankiem ale jedynie klasykiem... stać go jedynie na klapsy, nawet nie chce mnie zbesztać słowami w łóżku... rozmowy czy sztuczki nie pomogły. dodam jeszcze,że zaczynam się źle czuc z tym,że miłość mojego życia nie jest w stanie podołac moim oczekiwaniom;( to wspaniały czlowiek i dobry mąż,ale temperamenty nas podzieliły kiedy uświadomiłam sobie jak bardzo pragnęzostać zdominowana...jak bardzo chcę zostać ułożona...Nie wybrażam sobie zdrady. jestem bezsilna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka młodaaaa
zboczuchów ? dziękuje:) raczej liczę na wypowiedź dojrzałych mężczyzn którzy chcieliby się np podzielić kiedy w nich uderzyła włądcza natura...:P Albo kobiety mające podobne niespełnione pragnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz zboczuchow podobnych
na tym topiku znajdziesz i jednych, i drugich. A te "bzoczuchy" to tak pieszczotliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka młodaaaa
a Ty... kim jesteś? może masz coś konkretnego do powiedzenia w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz zboczuchow podobnych
lubie dominujacych mezczyzn, lubie ostry seks, uklad zaleznosci, poczucie bycia mala kobietka w ramionach silnego samca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka młodaaaa
zapewne miałąś to szczeście być u boku owego Pana...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz zboczuchow podobnych
tak, ale dobry seks to za malo by zwiazek wypalil. Niestety spora grupa dominujacych to osobnicy korzystajacy z kazdej okazji, by zaliczyc kolejna spragniona, i kolejna... Z drugiej strony mamy tych dobrych, cieplych misiow, ktorzy nas chca kochac, ale nie potrafia zaspokoic. A nam sie chce dwoch w jednym, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56547856724565835826
a jakby tak zdjąć jej majtki wsadzić je do buzi, zakleić taśmą i wtedy brać się za anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka młodaaaa
tutaj mądrze koleżanko podsumowałaś... dziękuje za Twoje wpisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×