Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszeoszybkaodpiwiedz

16lat, ginekolog, rodzic

Polecane posty

Gość proszeoszybkaodpiwiedz

idę jutro do ginekologa- endokrynologa. mam 16 lat, współżyję, matka zezwoliła na tabletki, jednak jutro chce się wepchać ze mną do gabinetu i nie ma dyskusji... Czy ze względu na moje ukończone 16 lat mogę ją delikatnie mówiąc "wypieprzyć" z gabinetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy od lekarza, każdy może mieć inne podejście, jeden stwierdzi, że masz prawo zdecydować o tym jak bedzie wyglądać wizyta, inny że póki nie masz ukonczonych 18 lat mama ma prawo być w gabinecie, wiec dowiesz sie chyba dopiero na wizycie jak to będzie bardzo miło z Twojej strony, że chcesz "wypieprzyć" swoją mame z badania, tak swoją drogą, dziecko jeszcze jesteś a już seks i tabletki, ciesz się, że Ci dupy nie złoiła i jeszcze pójdzie z Tobą do lekarza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszeoszybkaodpiwiedz
tak, pierdolnij mi, że mam jeszcze iśc do kościoła. jebani chrześcijanie. dziękuję , dobrejnocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachtacznica
Strzeż się katolikanów bo oni są strasznie złośliwi i nachalni a przy tym zazdrośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat z kościołem nie mam nic wspolnego, wręcz przeciwnie, i sama tabletki zażywam, ale pamietam jeszcze jak to było mieć 16 lat - pstro w głowie i przeświadczenie że sie zjadło wszystkie rozumy, już nie ważne że na tabletki jesteś stanowczo za młoda, ale Twoje podejście do wizyty z rodzicem mnie powala wiec Ci mówie, ciesz sie że mama z Tobą do lekarza w ogole idzie bo większość dziewczyn w tym wieku ukrywa fakt, że współżyje i stosuje antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachtacznica
Członkom sekty katolickiej nie wolno uprawiać seksu przed ślubem a tym bardziej przed 18 rokiem życia. Za używanie środków antykoncepcyjnych grozi się im karą boską a że oni wierzą w tego pambuka i się boją kary to wolą się nie zabezpieczać a następnie nie usuwać niechcianej ciąży tylko po urodzeniu wyrzucić niemowlę na śmietnik - tacy są katolikanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachtacznica
Jeżeli jedna osoba cierpi na jakieś urojenie - nazywamy to chorobą psychiczną ale jeżeli duża grupa osób cierpi na takie samo urojenie to już nazywa się religia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachtacznica
Religia - to złośliwy wirus atakujący ludzkie umysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinien matkę wywalić z gabinetu. Tajemnica lekarska to tajemnica lekarska. Ukończyłaś 16 lat masz prawo współżyć. Powiedz mamie ,że się przy niej krepujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manaam
Twoja mama to bardzo nowoczesna kobieta! Ja mam 19 lat, mam tabletki od pół roku, ale mama absolutnie o tym nie wie! Może się domyśla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łachtacznica
Oby lekarz nie był katolyczkiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby wg prawa jeśli ma sie ukonczone 16 lat to mozna samemu zdecydować - czy na wizycie ma być rodzic czy nie, ale prawde mówiąc ja sie nie raz spotkałam z lekarzami, którzy tego nie respektowali, niestety, różnie to bywa szczególnie w państwowej przychodni, bo prywatnie to myślę, że lekarz by takiego numeru nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lcuia
to idziesz teraz po tableki ? toz mama nie bedzie Ci zagladac tam idzie zebys sie nie bala . jak wolisz mozesz isc ze swoim chlopakiem zapoponuj to mamie moze sie zgodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lcuia
aile i tak masz brdzo dobrze ze w takim wieku pozwla ci tabletki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurocjuszka
napisz jakie badania sa potrzebne to tabl anty plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurocjuszka
i o co pyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo być
na badaniu sama, nie mogą cie zmusić do obecności matki. to wyjątkowe badanie, intymne i mozesz skorzystać z prawa do intymności ( czyli nie chcesz na badaniu osób trzecich-czytaj- Twoja matka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×