Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ChicaBomb

Jaki prezent dla faceta na święta??

Polecane posty

Gość gość
Mój facet dostał ostatnim razem naukę strzelania - taki pakiecik z Prezent Marzeń. Uważam, że warto robić takie prezent, w sensie - podarunki, które robią różnicę i przynajmniej nie są byle jakie. A jak widać - niewielkim kosztem też można znaleźć coś sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dostał drona i cieszył się jak małe dziecko :) Udało mi się kupić świetny sprzęt w całkiem niezłej cenie. Zajrzyj tutaj https://rcmplanet.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggh4y4
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.02.02 p****aĺo cie tyle kasy na niego wydajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.01.31 no kup nóź to któregoś dnia się nie obudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empik Foto wam coś mówi? Tam macie np. magiczne kubki ze zdjęciem. I coś takiego powinno się fajnie sprawdzić. O co chodzi z tą magicznością? O to, że foto na kubku pojawia się po jego zalaniu gorącym napojem. I chyba coś takiego to już ciekawsza propozycja, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezenty świateczne załatwiam voucherami, nie lubie zakupów, zwłaszcza przed świętami. A znalazłam fajny voucher właśnie idealny dla faceta. Lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Faceci lubią adrenalinę wiec to będzie super prezent ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupuję voucher na jakiś fajny zabieg. Chodzę na hennę i regulację brwi do The Beauty Room by Binatural i się dowiedziałam, że mają świąteczne vouchery. Trochę się mojemu mężowi przyda relaksu, myślę że zadowolony będzie. A to sprawdzony gabinet, więc tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meazza
Ja zawsze szukam w dużych sklepach internetowych ciekawych propozycji, większość sklepów szereguje prezenty pod względem zainteresowań lub wg kwot, dlatego łatwo można znaleźć ciekawy i fajny pomysł pasujący do zakładanego przez nas budżetu - w tym roku skorzystałam z tej oferty :) - https://www.sferis.pl/Prezent-Dla-Niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivo

Kosmetyki zawsze w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Jeśli facet lubi o siebie dbać to postaw na kosmetyki! Ja zawsze lubię je dostawać. Bardzo praktyczne są zestawy. Mój ulubieniec jest od Masveri ale znajdziecie tego pełno w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też szukam jakiegoś fajnego pomysłu na prezent . Mój facet w swojej pracy często korzysta z komputera przenośnego oraz telefonu . Pomyślałam zatem o jakimś powerbanku , ale kompletnie nie wiem , co byłoby tutaj odpowiednie (biorąc pod uwagę parametry itepe). Na co zwracać uwagę wybierając taki właśnie sprzęt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No powerbank powinien być spoko pomysłem, bo teraz każdemu taki sprzęt się przydaje. Zwracaj uwagę na porty, pojemność - takie parametry są ogólnie najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No okej , ale jaka pojemność będzie odpowiednia ? O co chodzi z tymi portami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprawa jest taka, że im większa pojemność i więcej portów tym lepiej, bo sprzęt jest po prostu bardziej uniwersalny i wydajniejszy. Ja na przykład mam powerbanka od Aukey - model XD20. Może obczaj sobie go dokładnie? Urządzenie ładuje bardzo szybko, jest kompatybilne z rozmaitymi sprzętami elektronicznymi i bezawaryjne. Jestem bardzo zadowolona ogólnie z wydajności tego powerbanka. Może to będzie dobry pomysł na prezent? To już sama musisz sobie zdecydować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu ja

Ciężko doradzić jak się nic nie wie o osobie której chcesz dać prezent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po prostu ja

Ciężko doradzić jak się nic nie wie o osobie której chcesz dać prezent 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj

Kosmetyki zawsze są mega uniwersalne. Kup mu fajny zestaw i na pewno będzie dobrze. Osobiście lubię marką Masveri. Jest dobra jakościowo wiec może warto sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawka

ja bym stawiała na dwie opcje: albo smartwatch albo kamerke samochodową. To są takie dwa gadżety co przydadzą się każdemu facetowi. Zerknij sobie na ofertę Garett - bardzo fajne jakościowo produkty. Ceny nie zwalają z nóg. No i możesz zamówić online 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I temu znalazłam plus rozstania się z chłopakiem miesiąc przed świętami. On wiedział co chce i powiedział że zobaczy co da się zrobić nie chciałam nic wyszukanego powiedziałam że dużego misia ale jak ja go spytałam co chce dostać to powiedział że co kupię to będzie dobrze zastanawiałam się nad albumem ze zdjęciami naszymi (wiem proste i dość mocno już przelekramowane) ale pojawił się problem bo mamy dosłownie trzy na skrzyrz zdjęcia ze sobą i to głównie z wesela (do tego większość z zaskoczenia i nie najlepiej wychodziliśmy na nich) mojego kuzyna na których byliśmy oboje w różnych stanach i nie koniecznie się nadawały na prezent bo ja tak samo jak i on nie lubimy robić sobie zdjęć. I kompletnie nie wiedziałam co mu kupić obeszłam chyba wszystkie możliwe sklepy i nic nie znalazłam ciekawego a też nie miałam za dużego budżetu zastanawiałam się też nad uchwytem na telefon do samochodu (może i nie najlepszy pomysł i dość tani aż takiego małego budżetu nie miałam) ale zawsze jak przyjeżdżał do mnie to widziałam że ten telefon ciągle mu się wala po samochodzie i ciągle go szuka ale stwierdziłam że poszukam jeszcze czegoś w internecie aż problem prezentu się rozwiązał bo doszliśmy do wniosku że się nie dogadujemy już tak jak na początku i że więcej się kłócimy niż normalnie rozmawiamy i się rozstaliśmy jakoś w połowie listopada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze Twoja postac w Torcie lub w czekoladowej polewie z bita smietana w tleee  ;)))
(polecam wiecej Ksylitolu niz cukru)

pozdr.

Edytowano przez MakePEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×