Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zapracowana26

Rolety czy żaluzje... Pomocy:)

Polecane posty

Gość Malvinna82

Ja takze uwazam, ze rolety to najlepsza opcja.  Szczegolnie teraz, gdy rolet jest do wyboru do koloru:) Spojrzcie np tutaj: https://decodesign.com.pl/rolety-okienne-15 - jak widac mozna na 100% dobrac rolete do kazdego pomieszczenia w naszym domu, prawda? Multum kolorow, a nawet i wzory - dopasowac cos sie da. A rolety wewnętrzne - sa bardzo proste w utrzymaniu w czystosci i montazu.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiszka

Konsensusem są rolety noc i dzień. Warto więc o nich pomyśleć jak nie możemy się zdecydować. Roletex ma wolnowiszące i w prowadnicach w różnych kolorach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam w domu zarówno żaluzje, jak i rolety. Moim zdaniem oba rozwiązania są warte uwagi. Możesz sprawdzić ofertę firmy www.dario-biuro.pl. Posiadają wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę Ci polecić markizy Fakro - to najpraktyczniejsze rozwiązanie jakie udało mi się znaleźć na rynku. Świetnie chronią przed nagrzywaniem wnętrz (o wiele lepiej niż klasyczne rolety), a dodatkowo chronią przed promieniowaniem UV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Większość osób decyduje się na rolety, które znacznie lepiej się prezentują. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina i rozglądacie się za odpowiednimi roletami to polecam wam skontaktować się z firmą www.roletaszczecin.pl Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka

Wiem jak trudno jest znaleźć dobra rolety. Zazwyczaj trzeba samemu na własnej skórze przekonać się czy dana marka jest dobra czy nie. Na pewno warto wybierać sprawdzone rozwiązania i firmy, które od lat są na rynku takie jak np. Roletex. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antosia

Ja mam rolety rzymskie i jestem bardzo zadowolona. Wyglądają naprawdę pięknie zarówno w domu jak i z zewnątrz. Pani w salonie Telimenastudio pomogła mi je dobrać i to był naprawdę strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fonsi

Ja sporo słyszałam na temat rolet od firmy Karnix. Ponoć są bardzo dobrze wykonane, przez rzadko kiedy pojawiają z nimi jakiekolwiek problemy. Po za tym możemy u nich znaleźć najróżniejsze ich modele. Mnie póki co najbardziej wpadły w oko Rolety W Kasecie są świetne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się dziwię, że nikt jeszcze nie wspomniał o plisach okiennych tutaj 🙂 Przecież to jest najwygodniejsze rozwiązanie, a przy tym dobrze wygląda. Ja mam w domu plisy Nafi i to był strzał w 10! Samemu mozna sobie je "zrobić" na stronie producenta pod swoje okna, nie wychodzi to drogo, no i są przede wszystkim funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z koleżanką wyżej. Uwzględnij sobie wnętrze np. ja mam loft więc u mnie nie pasowałyby rolety rzymskie, ale już żaluzje drewniane czy plisy bardzo. Akurat my zdecydowaliśmy się na żaluzje drewniane w ciemnym kolorze, do loftowego mieszkania pasują idealnie. Zamawiane tak jak smurfetka w Agata Rolety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×