Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mikusiowa-gwiazdka

Mikołajki - jak tanio kupić cos dla faceta?

Polecane posty

Gość mikusiowa-gwiazdka

Mikołajki już wkrótce, a ja oczywiście nie mam zielonego pomysłu,co kupić. Dzieciakom jak zawsze: zabawki i słodycze. Ae co zrobić ze starszymi? Sęk w tym, że mój mąż w mikołajki ma jeszcze 35 urodziny i fajnie byłoby kupić coś wyjątkowego. budżet raczej skromny i bez wielkiego halo, czyli coś ok. 500zł. Pytanie, co można kupić facetowi fajnego i oryginalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konp-frau
Kup mu jakąś fajna butelkę whiskey lub jakieś narzędzie do majsterkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrytytyv
a może kup mu jakies śmieszne ciepłe rajtki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św. Mikołaj to ściema.
Skoro autorka pisze, że chce przeznaczyć na prezent ok. 500zł, to nie wiem, jakie majtki chcesz kupić w tej cenie. Wysadzane cekinami? Z Kryształami Svarowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddek-medrek
Tanio to będzie pół litra kupić i oddać się pod osłoną nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomiudorowanaslodko
Rozumiem, ze przebranie za śnieżynkę już ćwiczyłaś kilka lat z rzędu? To może kup mu jakieś perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 145789411
Kup mu papugę, ....będzie wreszcie cos mądrego koło niego sie kręcić!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 145789411
Kup mu papugę, ....będzie wreszcie cos mądrego koło niego sie kręcić!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45789444
Kup mu papuge - wreszcie cos mądrzejszego będzie sie koło niego kręcić.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \hultajoffe/
tanio to tylko seks./....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam książki z serii Samo Sedno - poradniki dot. rozwoju osobistego. Faceci lubią praktyczne prezenty i myślę, że Twój facet doceni, że dbasz o niego w taki sposób :) Techniki wywierania wpływu albo Zarządzanie czasem Mike'a Claytona są bardzo fajnie napisane, czytałam dużo dobrych recenzji. Cenowo też bardzo przyjaźnie :) Tu więcej informacji: http://www.samosedno.com.pl/techniki-wywierania-wplywu-czyli-jak-skutecznie-osiagac-zamierzone-cele,586.html i http://www.samosedno.com.pl/zarzadzanie-czasem-jak-efektywnie-planowac-i-realizowac-zadania,808.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yriesdcnbsjks
to akurat święta prawda, że faceci cenią sobie rzeczy praktyczne, wiec może poszukaj jakiegoś prezentu w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslaw-pokaz-kota
już dawno po mikołajkach, więc skoro jeszcze nic nie kupiłaś, to pewnie Cię ten facet zaraz rzuci. aż dziwne, że jeszcze tego nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PotylicaPytopna
dla faceta lepiej nic nie kupowac. ja kupiłam i po 15 minutrach mnie rzucił. ... uj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Ja bym stawial na cos praktycznego typu wiertarka, wkretarka lub jakis fajny zestaw wkretakow .Jesli to typ intelektualisty to jakas dobra ksiazke z wyzej ,prze poprzedniczki wymienionych. W ostatecznosci za ok 300zl super dobra wode toaletowa mowiac ze bedzie caly twoim mezczyzna bo i z zapachem ktory lubisz,Taka deklaracja czasem jest wiecej warta niz sama wartosc prezentu. Ja osobiscie cenie gest czy pamiec anie wartosc podarunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grantyfikacjetr
Ja też sobie cenię samą pamięć. Ale nie lubię jednak być olewana. Niestety zdarzyło mi się, że koleżanka którą wcześniej traktowałam jako przyjaciółkę w perfidny sposób mnie olała. Ja wręczyłam jej wspaniały zestaw kąpielowy - sole, gąbki, mydełka zapachowe itp. A dostałam od niej: tylko lipny ręczniczek kąpielowy wielkości chusteczki do nosa..... Zwyczajnie smutno mi się zrobiło :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna-na-wydaniu87
Faceci sa jak dzieci, więc równie dobrze moga się ucieszyć z jakiegoś banalnego prezentu. Ważne by im rtylko dzieciństwo przypomniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetcoprezentychce
najtańszy prezent dla faceta, to Ty w fikusnej bieliznie.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep internetowy www.marano.com.pl jest tam wszystko dla prawdziwego meżczyzny. Ceny są bardzo dobre a przesyłka przyjdzie do Państwa domu w ciągu kilku dni. Sam zamawiam tam bardzo duzo niezbędnych narzędzi i jestem bardzo zadwolony z obsługi tego sklepu. Idealny pomysł na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×