Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość egzotyczna22

jak robicie zupę pieczarkową?

Polecane posty

Gość egzotyczna22

jak robicie zupę pieczarkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ysrfd
ja zwasze robię na jakiejś kości, gotuję bulion, dodaję tartą marchew, pietruszkę, seler, cebulkę w całości; pieczarki kroję i podsmażam na patelni; dodaję pieczarki do zupy, dodaję tez makaron typu świderki/kokardki. Na końcu daję troszkę śmietany. Kiedyś próbowała zrobić krem, ale wywaliłam bo mi nie smakował. Czasem też dodaję dla smaku zupy grzybowej z torebki, ale wiem ż eto niezdrowe i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzotyczna22
o dzieki za przepis.musze wyprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gotuję wywar z kości ze schabu lub skrzydełek. Do tego wloszczyzna. Wkrajam pieczarki, gotuję aż zmiękną. Zupę zabielam odrobiną śmietany, dodaję makron surowy i pietruszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno pisałyście o
ok 40 dkg pieczarek pokrój w cienkie półplasterki 1 cebulę zetrzyj na tarce o grubych oczkach i podsmaż je na odrobinie masła,podlej bulionem i uduś do miękkości. Ugotuj bulion mięsno-warzywny z: 1 duże udko kurczaka 2 sporych porów 3-4 marchewek 2-3 pietruszek Do bulionu dodaj pieczarki z cebulką i podgotuj,ugotowane pory zmiksuj na gładką masę i dodaj do zupy,dodaj 1- 2 łyżki proszku grzybowego,celem jej zagęszczenia,przypraw solą i pieprzem do smaku,do gotującej się zupy daj kluski lane,a na koniec 1/2 szklanki śmietany 30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkakochającazupki
może być tylko z ziemniakami,bo kluch nie lubię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×