Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Malutka_w_szpileczkach90

Jest tu kto??????

Polecane posty

A wiesz fiku, w Losera się bawię :] Nie każdy jest tak inteligentny jak Ty i na pierwszym roku robi dwa fakultety i samodzielnie się utrzymuje mieszkając poza domem rodzinnym. Widzisz jakie to życie niespawiedliwe Ano nudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie trzeba mieć wiele lat by coś w życiu przeżyć. Ale co tam, łatwiej posługiwać się metryką :] A co do moich studiów i całokształtu, nie masz zielonego pojęcia jak to wszysto wyglądało... Przyznam, ja o Tobie nie wiem nic, może tylko kreujesz tylko mdlący słodko-nudny wizerunek, ale to już nie mój interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FIKU JEST IDEALNA AŻ DO BÓLU...LEPSZEJ TO JUŻ CHYBA NIE MA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze piszę co myśle, gdybym częściej się myliła możliwe, że zaczęłam się zastanawiać. Jeśli uważasz, że cokolwiek udaję po prostu masz mnie za aktoreczkę. trudno Tak mi się życie potoczyło, że dorosła choćby mentalnie musiałam być wcześniej niżbym tego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde... Przespalem kolejne starcie Krwawej i Fiku. Gdybym wiedzial, ze obie sie pojawicie, przynioslbym kisiel :classic_cool: Dzien dobry, tak w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale tradycyjnie pracuje, wiec tylko co jakis czas moge tu zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesz Dera. Dzieki. A Tobie Fiku o ten kisiel chodzi, czy o to, ze w niedziele pracuje? :classic_cool: Wkurza mnie juz ten internet w komorce... Jade dzis po laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam laptopa ale rzadko go wynoszę na spacer, bo ciężki, a ja auta nei mam ;/ taki mały jest fajny można do torebki schować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uduchowiony nie jestem, wiec dla mnie niedziela to kolejny dzien tygodnie. Srode bede mial wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×