Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ca-Sting

prezent dla nastolatki

Polecane posty

Gość gość
Ja bym kupiła biżuterie srebrną zawsze to jakaś pamiątka i coś osobistego a nie słonik na szafkę.. Fajne rzeczy ze srebra i w niskich cenach znajdziesz na: http://www.pbsrebro.pl/ ja tam kupowałam już kilka rzeczy i jestem zadowolona. Mogę polecić z czystym sumieniem =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzynka ma 16 lat, ale jest dość mądrym dzieckiem(?) i ucieszyła się neizmiernie jak dokupiłam jej trzy książki do jakiejś tam serii fantastycznej, którą czyta. Na Mikołaja dostała ode mnie na śmiesznym pendrivie kilka seriali. Poświęciłam się, spiraciłam trochę i dostała komplet Breaking Bad, House of Cards, Przyjaciół i Death Note. Niech się za dużo nie uczy. Ale jak dzieciak nie jest taki, tylko jest typowym nastolatkiem, to ja polecam kartę podarunkową do jakiejś Zary czy innego HΜ, to kupi sobie co będzie chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz wydaję mi sie ze fajnym prezentem będzie etui na telefon. Niestety świat idzie do przody i dzieci juz w wieku nawet 8 lat maja dotykowe telefony. Ja trafiłam na sklep internetowy www etui-gsm pl . Mają bardzo fajne wzory jak minionki, myszka minnie, mickey, sulley, kubuś puchatek, sowy, frytki, etui z płynem i brokatem i wiele innych, Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaweriks
Raczej na pewno każdemu nastolatkowi się to spodoba - https://prezentmarzen.com/jazda-gokartem/ Ale oczywiście to kwestia dziecka, każde jest inne. Starajcie się jednak dawać prezenty pozytywnie zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejLis
Może jakiś fajny gadżet? Np etui na telefon? Teraz nastolatki często ich używają. Widziałem bardzo fajne w teletorium, mają różne wzorki i kształty.. Nastolatki teraz to noszą, więc jej też powinno się spodobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stasiu25
Albo może power bank? To praktyczny prezent, na pewno się jej przyda, nastolatki dużo korzystają z telefonów. a rzadko jest gdzie doładować baterie. Firma forever ma całkiem dobre power banki w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że wśród nastolatek popularne musiały się stać wizyty w saunie i na plaży nudystów. Kiedyś tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jest typową kociarą to może bransoletkę z kocim akcentem? Jak tu: www.lafant.pl/tag/kot-bizuteria-z-kotem/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka myslę, że młoda kobitka to nigdy nie ma wszystkiego zbyt wiele więc może jakaś fajna młodzieżowa torebka???? nie wiem w jakim wieku jest panienka ale ostatnio moja siostrzenica oszalała na puncie torebki venezii, którą przy każdej możliwej okazji pokazuje mi w sklepie internetowym, mała poręczna..o ile dziewczyna lubi się stroić;-)) TOREBKI VENEZIA - 100-803-J GL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z torebką trzeba uważać .. wiem to po sobie, moja siostra niby mnie dobrze zna, kupiła mi raz taką droższą na 20-te urodziny, ale była po prostu... okropna, nie mogłam jej zwrócić więc się teraz tylko kurzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to oznacza że rozkapryszona? Przyjęło się mówić o młodzieży ze jest trudna, znudzona czy leniwa! A może tak wysilić się trochę i dopytac co młoda dziewczyne interesuje! Co ja zajmuje i jak widzi świat! To ze inaczej nie oznacza ze gorzej! By zrozumieć to trzeba wysiłku i czasu na rozmowę PS. Jestem edukatorka tzw. Trudnej młodzieży i to naprawdę są interesujący ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam właśnie IvyBands opaskę i jestem mega zadowolona. a mam 15 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wewela
A może jakaś gra internetowa? Zorientuj suę co lubi - na tej stornie można tanio kupić fajne gry internetowe - http://konsoleigry.pl/ - może akurat coś znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka_a
A jakie ma hobby? Może warto lepiej pomyśleć nad jakimś kursem, który pomoże jej rozwinąć zainteresowania. Może kurs tańca? Chyba każda nastolatka chętnie poszłaby na salsę albo taniec brzucha :) Widziałam, że tu organizują takie zajęcia http://danceavenue.eu/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że nastolatki lubią ekstremalne rzeczy, więc możesz skusić się na zakup vouchera do aerotunelu. Byłam w leszczyńskim tunelu i mogę potwierdzić , że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babinolka
Ja polecam książki i gry planszowe. Zainteresują dziecko i pozwolą mu się rozwijać :) W sklepie http://www.dystryktzero.pl/ jest na przykład Monopoly w wersji Fallout. Chociaż to może bardziej dla nastolatka, ale dziewczynę też może zainteresować. Na tej stronie jest też dużo gadżetów filmowych, komiksowych, dużo ładnych gadżetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszym pomysłem będzie chyba wisiorek za 80-120zl można kupić coś fajnego w galeriach co napewno się każdej z Nas spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelka25
A może warto postawić na oryginalną biżuterię? Ja kupiłam swojej siostrze la tinki na stopy na stronie magumoda.pl i wyglądały przepięknie na plaży do stroju kąpielowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł z biżu też dobry np. bransoletkę - fajne są w aparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata17ko
A ja polecam kupować nastolatkom na prezent książki: ciekawe powieści, fantastyka, wampiry. Nastolatki uwielbiają takie prezenty, choć może na ich widok euforia nie wyskakuje na twarz, ale po przeczytanie na pewno będą zadowolone. Nie trzeba od razu biec do księgarni i kupowac całkiem nowych, warto poszukać, bo np. na olx’ie można kupić ksiązki w idealnym stanie a połowe ceny. A to kilka Moich propozycji lektur dla nastolatków: Dary anioła. Miasto szkła Piękna debiutantka - Siri Mitchell Dziewice do boju - Monika Szwaja Niewidzialna - Sophie Jordan Królestwa Nashiry. Marzenie Talithy Pragnienie - Carrie Jones Księżniczka wampirów - Alyxandra Harvey Wszyscy martwi razem - Charlaine Harris Tara Duncan w pułapce Magistra Saga księżycowa. Cinder (audiobook mp3) Klucze do repozytorium - Melissa de la Cruz Błękitnokrwiści - Melissa de la Cruz Magia kości - Fiona E. Higgins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×