Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdolina

operacja przegrody nosowej dr Michał Michalik

Polecane posty

Gość gość
Po pierwsze osoba po operacji przegrody ma spuchniety nos i wygląda nieciekawie przez 2-3 dni. Tak się składa że byłem w tej klinice i widziałem również kobietę po operacji przegrody którą odsyłali akurat do domu i raczej nie wyglądała tak znakomicie jak ci sławni sportowcy po operacji. Ja nie snuje żadnych teorii spiskowych tylko widzę śmieszna scieme i marketing Michalika który dla mnie jest mało poważnym lekarzem. A dlaczego tak uważam ? Bo pamiętam jak dla Blachowicza niósł wiaderko i robił za pomocnika przy jego walce w ufc machając recznikiem .... no sory to jest poważny lekarz z renomą? Czy jakiś pajac udający fachowca. Wyobraża ktoś sobie lekarza który jednego dnia niesie do ringu wiaderko do spluwania za bokserem a drugiego operuje np któremuś z was nos? Jak dla mnie to on jest conajmniej dziwny. Druga sprawa, sporo się reklamuje. Akcje ze sportowcami, jakieś wywiady w tv i inne. Powiem wam jedno ktoś kto jest dobry nie potrzebuje takiej reklamy. Dobrzy fachowcy są polecani przez ich zadowolonych pacjentów. Na koniec dodam jak ktoś szuka dobrego laryngologa w Warszawie to moge polecić dr. Gotlib. On pracuje w szpitalu chyba na Banacha i tez prywatnie przyjmuje w jakiejś klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zadowolony pacjent
Dr Michalik to świetny specjalista. Leczę się u niego już jakiś czas i nigdy się nie zawiodłem. Zawsze pełen profesjonalizm, wspaniałe, ciepłe podejście do pacjenta. Zabieg korekcji przegrody nosa w dr Michalika w MML sprawił, że zupełnie inaczej oddycham, samopoczucie znacznie się poprawiło.....po prostu lepsza jakość życia! Dr Michalik jako człowiek super- bardzo energetyczny, pozytywny. Naprawdę lekarz z powołania. Jego MML to bardzo nowoczesna placówka, niezwykle przyjazna pacjentom. Personel super, bardzo życzliwy i pomocny. Polecam MML i dr Michała Michalika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tu taka dyskusja to i ja sie wypowiem :P dr Michalik operował mojego męża na przegrode, małżowiny i zatoki metodą FESS. Przez to byliśmy w MML wielokrotnie w klinice MML (konsultacja i badania przed zabiegiem, zabieg i po 4 razy na wizytach kontrolnych). Jesteśmy bardzo zadowoleni bo od zabiegu mija prawie 8 miesięcy a stan jest super. Mąż wcale nie był opuchnięty! miał jedynie żelowe opatrunki w nosie i podklejony plaster pod nosem. Więc nie wiem o czym mówicie o tych opuchnieciach :) Wszystko pięknie sie zagoiło, personel bardzo miły. A co do tych zawodników i gwiazd to akurat był jeden z zawodników wychodził po zabiegu który miał dzień wcześniej. Miał już wyczyszczony nos w gabinecie przez lekarza, więc wizualnie nie było śladu - tylko mówił lekko przez nos, jakby miał katar ;) I był bardzo miły, zrobiliśmy sobie nawet z nim zdjęcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z rodziną korzystam z usług MML i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Klinika jest bardzo dobra, lekarze są wysoko wykwalifikowani, mili, uprzejmi, wszystko dokładnie tłumaczą pacjentowi. Ja korzystałem z pomocy dr Bardadina, moja partnerka leczyła sie u dr Gerwel a u mojej babci był wykonywany zabieg zaćmy na NFZ (nie pamiętam nazwiska lekarza). Dobra komunikacja z recepcją, Panie są miłe i pomocne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z rodziną korzystam z usług MML i wszyscy jesteśmy zadowoleni. Klinika jest bardzo dobra, lekarze są wysoko wykwalifikowani, mili, uprzejmi, wszystko dokładnie tłumaczą pacjentowi. Ja korzystałem z pomocy dr Bardadina, moja partnerka leczyła sie u dr Gerwel a u mojej babci był wykonywany zabieg zaćmy na NFZ (nie pamiętam nazwiska lekarza). Dobra komunikacja z recepcją, Panie są miłe i pomocne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłem operowany przez doktora Michalika w MMLu i jestem bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 0101
Niestety mam negatywną opinię o tej klinice . Miałem robioną tam endoskopową operację zatok i korektę przegrody nosowej. Z operacji wyszedłem z naderwanym i zniekształconym nosem. Przegrodę zrobiono prawą prawidłowo tylko że załamano lewą którą miałem drożną. Brak powonienia i inne dolegliwości nie ustąpiły. Wróciłem do kliniki jak to określono „ jako pacjent reklamacyjny „ i wówczas próbowano naprawić to wszystko kuracją lekami sterydowymi niestety z negatywnym skutkiem. Wszystkie moje uwagi kwitowano jednym słowem „ to medycyna „ , pomimo że przed zabiegiem lekarz zapewniał mnie że takie jak mój przypadki leczone są operacyjnie ze 100% pozytywnym skutkiem . Za zabieg zapłaciłem 8 600 zł , uważałem że trafiam do fachowców w dziedzinie laryngologii , niestety pomyliłem się. Może moja opinia zaoszczędzi następnym pacjentom niepotrzebnego bólu oraz straty materialnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja operowałam w MML-u zatoki i przegrodę i jestem bardzio zadowolona. Nos jest drożny, oddycha mi sie o niebo lepiej bóle głowy ustąpiły. Serdecznie polecam dr Michała Michalika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem korektę przegrody nosowej i miałem tamponadę. Przed zabiegiem naczytałem się głupot i strach był:) Powiem tak jest dużo krwi, uczucie przy wyciąganiu jest obrzydliwe ale NIE BOLI W OGÓLE. Po kilku dniach jest wyciąganie płytek podtrzymujących przegrodę i to już jest czysta formalność,zero krwi, zero bólu całe wyciąganie płytek to jakieś 20 sekund. O płytkach piszę bo też się naczytałem głupot a nawet, że to gorsze niż wyciąganie tamponady a to nie prawda. Podsumowując z całego zabiegu najgorsza jest tamponada jest obrzydliwe uczucie i dużo krwi ale NIE BOLI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaś01
też byłam w mml razem z mamą, która miała zabieg u dr Bardadina. Doktor ma serce na dłoni! I leczenie przebiegło pomyślnie więc polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×