Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabelaosiemnastylistopada

Jak pozbyć się pryszczy?POMOCY!!!

Polecane posty

Gość izabelaosiemnastylistopada

Mam problem na twarzy. Od roku wychodzą mi na twarzy trądziki. Stosowałam różnych kremów i toników, lecz nic nie pomagało. Byłam z tym nawet u dermatologa i wypisał dużo kremów. Stosuje je od 2 miesięcy i nie widze żadnych efektów. Jeżeli znacie jakieś skuteczne sposoby, to proszę o odpowiedz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaosiemnastylistopad
Witam. Może weź odnieś sie do jakiś sposobów naturalnych. sama takich stosuje i działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krem stosujesz juz dwa mieisące? za krótko, skóra regeneruje się i reaguje na nowe składniki kosmetyków po około 3 miesiącach. Dobrze, że poszłaś z tym do lekarza, a nie leczyłas się domowymi metodami. One sa dobre na krostki a nie na zaawansowany trądzik - w sumie nie napisałas, jaki masz. Rodzajów jest duzo. Oprócz kremów od dermatologa zapamiętaj pięc rzeczy : złuszczanie, eliminacja zaskórników, nawilżanie, matowienie w ciągu dnia i jeszcze raz nawilżanie. POlecam brevoxyl, krem , kosztuje około 18 zlotych w aptece, jest o nim topik. Zakupiłam i jestem baardzo zadowolna. Spytaj tylko farmaceuty, czy nie będzie kolidowwał kremami, których już używasz. Aha, i nie wierz w cudowne właściwości toników i żeli myjących, sa na skórze zbyt krótko, by zaczeły działać,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska zoska
a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxika
ja uzywalam szarego mydla bo mielam tego pelno na plecach a teraz nic... to jest najlepsza metoda a nie zadne widzimisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×