Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Michalinaosiemnastylistopada

nie wiem gdzie pojechac na wakajce ??

Polecane posty

Gość Michalinaosiemnastylistopada

Dzień dobry.Chciałabym pojechać na wakacje ale nie wiem w jakie miejsce.Podobają mi się piękne plaże i romantyczne zachody słońca. Lecz nie chce jechać do Włoch ponieważ już tam byłam i plaże są strasznie zatłoczone. Ale zastanawiam się nad wyjazdem na Hawaje. Więc jest wiele możliwości ale zależy mi na tym żeby nie było zbyt drogo. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to leć na te
Hawaje. Ktoś Ci zabrania ? Bo nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacperosiemnastylistopad
miłej drogi tylko gaci nie zapomnij i weź ze sobą słownik i się naucz wyrażać. Przez te wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliaosiemnastylistop
Droga Michalino, od kiedy jesteś kobieta ? Zmieniałaś płeć ? Bo nie rozumiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Polsce nad morzem też może być super! w Jastrzębiej Górze jest hotel Primavera, bardzo miłe miejsce, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi (masa rozrywek dla maluchów), ale nie tylko. mnie interesują wczasy odchudzające, być może skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznjaoma112
Jeśli wybierasz się na wakacje polecam odwiedzić Park Linowy Linlandia w Pruszkowie koło Warszawy. Jest to super miejsce, park składa się z dwóch tras, które zawieszoną są między drzewami. Takie chodzenie po podniebnych szlakach to prawdziwa frajda dla dużych i małych. Pokonywanie przeszkód dostarcza wszystkim dużo wrażeń Po za tym są tam złośliwe belki, pal buszmena, tyrolki, pionowe pale i wiele wiele innych atrakcji. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w bieszczadach czy na mazurach też jest pięknie... zwłaszcza jak ktoś lubi żeglarstwo - wyczarterować sobie łódkę, zacumować gdzieś na dziko... ach, marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×