Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Darka113

Pomysły na prezenty pod choinkę-POMOCY!!

Polecane posty

Gość Darka113

Cześć:D Dodałam już taki temat ale zrobiłam kolejny żeby ktoś odpowiedział na jeden z nich. Bardzo proszę o pomoc w wymyśleniu prezentów pod chooinkę dla moich najbliższych. Będę wdzięczna za pomoc. Czekam na odpowiedzi-szybkie najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do kaciaa
pogodzilas jzu sie z mezem czy dalej bitwa na potyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dzieci najlepszym prezentem są pieniądze dla starszych coś zrobionego własnoręcznie, gdzie widać, ze ktoś dużo pracy w to włożył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka113
Posłuchajcie ja mam 11 lat i nie mam męża:D Chodziło mi raczej o prezenty pod choinkę zrobione własnoręcznie a nie kupione,najwyżej potrzebne rzeczy do kupienia. Ach zapomniała bym,te prezenty pod choinkę mają być dla:mamy,taty,babci,siostry, wujka,cioci. Mam nadzieję że pomożecie mi z tymi prezentami zrobionymi własnoręcznie:) P.S.:To musi być coś własnoręcznego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kiedyś od synia zdjęcia oprawione w antyramę.Były to zdjęcia trójki moich dzieci-takie zwariowane- bardzo ucieszył mnie ten prezent.Za kilka lat podarował mi znowu oprawione zdjęcia-tym razem były moje i męża -tez zwariowane-te wiszą w naszej sypialni :) Od małej córci dostałam kiedyś album z jej rysunkami-tez trzymam go do dziś. Antyramy nie są drogie-moze i ty coś podobnego zrobisz rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka113
Dziękuję za te pomysły. Może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka113
No proszę was!:( Na pewno macie jakieś pomysły:/ Proszę to dla mnie bardzo ważne musze szybko coś zrobić bo jeżeli zrobię te prezenty później to pewnie na ostatnią chwilę i nie zdążę ze wszystkimi:(. Dlatego bardzo was proszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla babeczek możesz pokusić się o zrobienie czegoś do ozdoby domu: - butelka ręcznie malowana - świeczka z zatopionymi drobiazgami - pudełko na np.biżuterię ozdobione kamyczkami, muszelkami, w stylu decupage itd. - oryginalny naszyjnik z makaronu - to może się wydawać nieco dziecinne, ale jak makaron (np.małe gwiazdeczki) zrumienisz na patelki i uzyskasz dzięki temu kilka odcieni brązu - wychodzi naprawdę ciekawa biżuteria, którą można spokojnie nosić - fajnym pomysłem może być ozdobiona przez ciebie ramka na zdjęcia ze śmieszną/wzruszającą fotka w środku Nie wiem w jakim wieku jest siostra - jeżeli młodsza wysil szare komórki i napisz dla niej i zilustruj książeczkę np.o przygodach jej ulubionej maskotki. Jeżeli masz trochę zdolności plastycznych możesz na dużym brystolu narysować pastelami jakiś obraz - niekoniecznie poważny i realistyczny. jako drobny dodatek do prezentu dla osoby, która lubi czytać może być zakładka. Z facetami niestety gorzej, bo z mojego doświadczenia wynika, że to kobiety bardziej doceniają własnoręcznie wykonywane prezenty, więc tu chyba nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka113
Salianka,dziękuję masz świetne pomysły:D A siostra tak się składa że niestety jest starsza-ma 16 lat:( Trudno nam się pogodzić po tych wszystkich kłotniach dlatego chcę jej dać coś wyjątkowego bo chcę aby te święta to był taki nasz czas pojednania,bo nie sztuka podejść do niej i powiedziec "ej sory że podrapałam ci rękę do krwi" albo "sory za tamtą cegiełkę którą oberwałaś":D Siostra najbardziej lubi dostawać biżóterię-kolczyki najlepiej.Miałam zamiar zrobić jej kolczyki bo umiem robić i nie chwaląc się świetnie mi wychodzą:D. Ale niestety nie mam zestawu do robienia biżóterii,chciałam zrobić jej szkatułkę na biżuterię ale już ma,chociaż z drugiej strony ma jej tyle że zaraz będzie jej potrzebna druga:D W każdym razie mam nadzieję że mi pomożecie :):):):):):):):):):):):):):)POZDRAWIAM:):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walinn
jak ja nie wiem do końca co podarować to daje vouchery albo na zakupy do ulubionego sklepu danej osoby, a osobom płci żeńskiej na jakiś zabieg relaksujący czy kosmetyczny :) To się zawsze sprawdza :) W tym roku pewnie mamie i siostrze podaruje coś w stylu Day Spa w Głęboczku z dodatkową lampką wina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chyba najchętniej dostała coś, na co samej mi zwykle szkoda kasy, nic "praktycznego", na przykład Voucher do Spa. Sama się zastanawiałam, czy mamie nie wykupić pobytu w Primaverze w Jastrzębiej Górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś umie rysowac (a jak nie to można zamówić) to może narysować portet albo nawet karykaturę (jak obdarowywana osoba ma poczucie humoru na swój temat) i ładną ramkę i już! prezent niebanalny będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjhb
te wlasnoręcznie robione prezenty są bezsensu. te co podala salina: - butelka ręcznie malowana - świeczka z zatopionymi drobiazgami - pudełko na np.biżuterię ozdobione kamyczkami, muszelkami, w stylu decupage itd. - oryginalny naszyjnik z makaronu szkoda słów. dla mnie beznadzieja, no ale jak kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dla mnie przesadzasz
Ręcznie robione prezenty są najfajniejsze ale jesli ktoś ma talent do tego. Bo jak nie ma to zrobi badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURAZG
Moim zdaniem własnoręczne prezenty są świetne bo są zrobione od serca i trzeba w nie wlozyc troche wysilku,bo co to za wysilek isc do sklepu i cos kupic to na prawdę świetna rzecz a nawet jak wyjdzie badziew to licza sie dobre checi Ps.odnośnie prezentu: możesz zrobić fajną figurkę z gliny np.serce wyżłobić w niej napis np.najlepsza mama i pomalować siostrze możesz zrobić fajną bransoletkę z muliny lub kolczyki jesli masz z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda gospocha
Wesołych Świąt!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniwersalny to może być canvas - ja kupiłam szefowi i babci od DCN Gallery. Pasuje dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluuu
Mam ten sam problem! Dla mamy zrobiłam książke kucharską, a dla taty nie wiem kompletnie co zrobić! Nie mam kasy zeby cos kupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elbereth
Hej, jeśli nie masz pomysłu na prezent dla człowieka, zawsze możesz coś kupić dla jego zwierzaka! :D Moja znajoma jest np. fanatyczką kotów i rozważam zakup czegoś na http://www.petstation.pl/ :) Możesz kupić jakąś zabawkę np. z czego i właściciel i zwierzak będą mieli uciechę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś kartki świąteczne? Na każdej oprócz obrazka związanego ze świętami, wierszyk o tej osobie i z życzeniami świątecznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drezynkaa
w tym roku kupię najbliższym obrazy, Dziadkowie dostaną obraz wykonany z naszego rodzinnego zdjęcia z dedykacją na odwrocie, a kuzynka, która spędzi z nami święta pierwszy raz dostanie piękną reprodukcję obrazu jakiegoś znanego malarza, obrazy nie są drogie a dostarczają wielu wzruszeń, już to kiedyś przetestowałam , dobre ceny i jakość odkryłam na stronie DCN Gallery, od niedawna mają nawet "pocztę obrazową", szczerze polecam http://www.dcngallery.pl/72/poczta-obrazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz drugi rok z rzędu kupuje obrazy na płótnie od DCN Gallery. W zeszłym roku dałam tacie i babci. Teraz wujek się upomina o reprodukcje, bo tak mu się spodobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudyna1
A może pomysł, który jest praktyczny i relaksacyjny? Ja polecam ze swojej strony kupienie bonów do Samui Spa w Warszawie. Mają przyjazne ceny i świetnych pracowników. W zeszłym roku wykupiłam dla mamy pakiet zabiegów Dzień w Spa i bardzo sobie chwaliła :) Myślę, że taki prezent dla mamy jest naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pod choinkę w tym roku kupiłam dla młodszej części rodziny (bo jak na razie mam tylko tę cześć prezentów) kilka gier planszowych. Od tailor games, bo spory wybór i ceny ok, a nie 200 zł za grę. Już od 50 zł można cos wybrać albo i mniej. W każdym razie - zapowiada sie, że trafiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miralla
ja planuję czytnik e-booków na teletorium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla najbliższych w tym roku postawiłam na perfumy i tradycyjnie zamówiłam na galeriazapachow.pl. To już u nas jest standard, z którego nie zrezygnujemy, bo są bardzo dobre i w atrakcyjnej cenie. A do tego dla mamy torebka, a dla siostry książka. Myślę, że prezenty się spodobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×