Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natural born slut

Urodzona suka ?

Polecane posty

Gość natural born slut
Myślałam, myślałam i zdecydowałam. Napisałam do paru osób, umówiłam się na kawę zapoznawczą w środę z żonatym facetem. W tłocznym miejscu, zobaczę, porozmawiam, nic nie tracę. Po tym spotkaniu zdecyduję, co dalej. Będę pisać w tym wątku. Być może jesteście świadkami przełomu w moim życiu, na gorsze oczywiście - moralnie. Wiem, co jest dobre, a co złe społecznie. Mimo tego mojemu sumieniu nie będzie taka sprawa przeszkadzać. Stresuję się niezmiernie! Mimo, że to tylko rozmowa i jeszcze żadna decyzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony 22
natural born slut daj sie wyruchac kilku facetom i spelnia sie twoje fantazje i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwstwo? Większość niepracujących żon daje dupy za kasę :P własnym mężom :D (Pomijając te, które właśnie wychowuja dzieci lub nie mogą pracować że względów zdrowotnych itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojony 22
MalutkaBrunetka_ hej :) lekka dominacja jest fajna, :) ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też moralność mojej rodziny swego czasu mocno uwierała ale w końcu uznałam, ze moje życie jest MOJE a oni nie muszą o wszystkim wiedzieć.:P Ale prostytucja to straszne bagno. Odradzam Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek009
Co do niepohamowanego popędu i próby odnalezienia zaspokojenia w prostytucji polecam obejrzenie filmu Dziennki nimfomanki http://www.filmweb.pl/film/Dziennik+nimfomanki-2008-467539 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle na czarno. Tu co chwila ma jakaś pomarańcza przełom życiowy. :O Nie chciałbym stracić tego tematu z oczu, bo wyjątkowo gówno mnie obchodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w goreeeeee
w gore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowa sucz
Tłoczony to może być olej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igram
natural born slut juz chyba zdecydowała:)) i zajęta jest uuuuu mocno:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boematte
prostytutka a suka to dwa calkiem rozne pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starowuj
Suniu naturalna! Masz wszelkie warunki by zostać elegancką cichodajką czyli callgirl klasy lux. Czyli "elegancka studentka dla prezesa". Wyguglaj sobie blog "cichodajka" - ona już skończyła z procederem, ale zaczęła w liceum, prawie dekadę temu. Wielu facetów kręci dominacja inni chcą być poniżani. To cały teatr (a czasami cyrk) z kostiumami, rekwizytami rytuałem/scenariuszem. Może ci to dać spełnienie pragnień i sporo forsy, którą powinnaś wydać na swoje potrzeby i fanaberie. Zapomniej o wspieraniu sierotek, suko! Z fiskusem też nie musisz się dzielić! Pisz jak było na pierwszym "byznes mitingu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×