Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kachaa84

Czy kobiety mogą robic kurs na wózki widłowe?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli podoła to czemu nie! Jednakże, wcześniej musi przejść przez wszelkie, specjalistyczne badania które stwierdzą, czy oby na pewno nadaje się ona do wykonywania tego typu zawodu. W Krakowie na przykład takie badania przeprowadzają http://kam-med.com.pl/ ale również i inne badania dla zawodów związanych z kierowaniem pojazdów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falaanani
Jasne ze tak! moja bratowa robiła w oes kraków i po kursie szybciej znalazła pracę, więc warto tak zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oes jest ok. Mój mąż robi tam kursy dla kierowców zawodowych a ja ostatni zrobiłam sobie kurs na wózki. I teraz sama pomiatam z paletami po placu. Oczywiście moi pracownicy są w szoku ale przynajmniej im pokazuje że się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nie tylko mogą ale powinny. Mnie mój szef długo namawiał żebym zrobiła kurs na wózki. I wreszcie się decydowałam. Zrobiłam kurs w https://www.oes.krakow.pl/. I żałuje ze się nie zdecydowałam szybciej. Teraz mam większa kasę i lżejsza robotę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskapani
cześć, a mozesz mi powiedzieć jak to wsyzstko przebiegało? Widzę, że jesteś z Krakowa, ja też, i zastanawiam się nad przekwalifikowaniem i też mi podsuwają kurs na wózki widłowe, bo u nas jest ogromne zapotrzebowanie na osoby z takimi umiejętnosciami. jak to wygląda? dobrze przygotowują? nie ma problemu z tym, że kurs robi kobieta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minolkka
ja robiłam w krakowskim oes kurs na wózki widłowe i nie byłam jedyną kobietą ;) było świetnie, chciaż czasami zdarzają się dziwne pytania jak to, że ja mam taką pracę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Mogą, ktoś mi nawet mówił ze na takim szkoleniu było tez sporo kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam tez własnie robiłem w OES w Krakowie, bardzo fajny kurs, przydatny, można szybko załapać, a wydaje mi się, że kobieta tez może, czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne ze mogą, a czemu nie. Warto zadzwonic dopytać, tak jakw tym oes to widzę, że ciekawe kursy inne też są i myślę, że Kraków duże iasto to kobiety też pewnie niektóre mają takie wymagania w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrześniu zrobiłam kurs na wózek i teraz śmigam po magazynie wózkiem. Koledzy nie mogą wyjść z podziwu że tak sobie radzę. W Krakowie można szybko i fajnie zrobić kurs w Oes. Dobrze przeprowadzili szkolenie i także na egzaminie nie miałam żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam że nie ma nić złego w tym że kobietą operuje wózkiem widłowym. Ostatnio właśnie zrobiłam  sobie kurs na wózki (w Koninie polecam szkolenie w osk Turbo) Mam uprawnienia i teraz pomykam sobie wózkiem po magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×