Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

nie mam pojęcia. Dosyć się naszorowałem na rejonach w wojsku. Teraz nie interesują mnie takie przyziemne rzeczy. Pewnie krasnale jakieś kałożercy...bo ja wiem...może te muchy?...nie wiem mam to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz mieć czyste WC bo inaczej do Ciebie nie przyjadą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty w pracy iftar? Współczuję. Nigdy nie układało mi się z pracodawcami...ale to normalne. Pracownik chce zarobić i sie nie narobić a szef chce zarobić i też się nie narobić....zaraz...czy to nie to samo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka malcolma:)...
Malcolm zrób mi dzidzie...dzidziusia...małe baby obsrane po pachy z wyrzutem płaczące: COOOOO ja kóórwa robie na tym świecie? NOooocooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planuje zrobić sobie w głowie dzurkę przelotową. zostane częścią różańca. Będe się obijał oinne kulki i będzieok. Bo to jest ok. Jakaś stara suka wystraszona perespektywą śmierci będzie mnie pieściła po moim kulistym przekroju i wzywała boże..wszak żyłam dumnie. Dawałam dupy ale tylko jak mi się chciało walić:D Boże to, że jesteś impotentem i nie mogłeś mariii(zawsze dziewicy) zrobić dobrze a później nazwałeś to niepokalanntym poczęciem bo Cię kumpel zastąpił:P okok...joł wszystko ma swoje granice...podobno...nie lubię granic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
are you there? Ale angielski głupi jest. Wystarczy [przelokowac jeden wyraz i ze stwierdzenia robi się pytanie....aaaaa....oooo..... Niestety obawiam się, że będzie to język miedzynarodowy co pociąga za sobą pewne implikacje!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym języku istnieją pewne...określenia, które mogą być rozumiane innaczej przez przedstawicieli takiego np wietkongu. Co film oglądałem to amerykańscy żołnierze zawsze wygrywali a tak serio to przejebali tę wojnę...sweet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłali ludzi na śmierć...prawie, że pewną. Ale w końcu co ich interesuje jakieś pojedyncze ludzkie życie? To że matka straci zmysły? jebać to. Na wojne chamy. M16 do ręki...nie mieliście szans z komunistycznym kałachem, który przebijał drzewa. Kałach. pocisk o średnicy 7,72 milimetra. szybkostszelność bez uwzględniania zmiany magazynka 6000 pocisków na sekundę M16 amerykańska broń do dupy....tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktośby chciał podzielić się na dwie części jak ameba to dysponujemy lontem detonacyjnym...szybkość spałania substancji 8 km na sec... polecam przy poważnych operacjach plastycznych. Lont należy ściąć pod skosem a dlaczego to już tajemnica wojskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobotę każdy wstydzi się pisać. W sobotę każdy ma napięte życie towarzyskie. Przyjaciele waladrzwiami i oknami...a co niektórzy pracują. w każdym razie wstyd tak w sobotę obnażać swą duszę? Pewnie pomyślą, że coś nie tak;) zacytuje teraz słowa mojego kolegi na moją reakcję pełną zdziwienia na widok, że w niedziele trzepie dywan: "niedziela jest jedynym dniem kiedy trzepak jest wolny" hahahahaa haaahahahaaaa aż się prawie posiusiałem jak sobie to przypomniałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo we mnie jest sex co pali i niszczy, dziesiątki już serc wypalił do zgliszczy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba pracować. Odprowadzać podatki. To jest konieczne. Tzw umowa społeczna czy jakoś tak...ale je nie chce. Kurwa chce być pane swojego życia i umrzeć zagryziony przez niedźwiedzia...widział ktoś ostatnio niedźwiedźia? ....chyba kurwa w zooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie wiedziałam... :D A to tylko z tego wyskakują, rzecz jasna? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×