Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość małpka w kąpieli
a ja idę sobie świat pooglądać z bliska. Z perspektywy klienta supermarketu dokładnie. Mało ciekawe, ale konieczne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
ok, Niemożliwe jest przebycie jakiejkolwiek drogi z punktu A do B, na odcinku są punkty, które należy minąć, mijając punkt dzielimy ten odcinek, np na połowę, do pokonania zostaje jeszcze połowa drogi, ta połowa ma swoją połowę. Za każdym razem odcinek jest coraz mniejszy ponieważ dzielimy go na połowę. Dzielić drogę można tak w nieskończonośc i ilość odcinków również będzie nieskończona. Teraz nasuwa się pytanie: w jakim czasie można pokonać nieskończoną ilość odcinków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
paps @ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
uwielbiam ten paradoks, gdyż udowadnia on że jestesmy bogami, pokonujemy nieskończoną ilość odcinków np w dwie sekundy, idąc z pokoju do kuchni. haaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten paradoks zdaje się rozwiązuje teoria kwantowa. Krótko mówiąc nie można zmniejszać odcinka w nieskończoność bo jest to wielkość skwantowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
już musieli coś popsuć naukowce.... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
W pracy. Wyłaź z dołu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
zakopiemy go i będzie po kłopocie. hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
niektórzy mogą spać, kiedy chcą i jeszcze narzekają.... nerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelanka
Potrzebowałam bardzo kogoś bliskiego i poznałam na czacie przemiłego czułego delikatnego pana z ameryki.Pisaliśmy ze sobą 1,5 roku.Przedstawił się jako Krzysiek lat 42,wychowującego samotnie 2 nastolatków ponieważ żona alkoholiczka wyjechała do siostry do Australii i została tam z jakimś facetem. Nie dał się namówić na wysłanie mi zdjęcia ponieważ jak twierdził takie ma zasady,w kamerce też go nie widziałam bo tłumaczył że ma popsutą,a kiedy naciskałam go żeby kupił nową twierdził że kupił,ale coś ma na gg nietak w ustawieniach i nie działa a skypa nie ma. Oczywiście przyposzczałam że coś z nim jest nie tak skoro nie chce się pokazać,rozmawialiśmy tylko na fonii,ale był tak inteligentnym miłym i ciepłym człowiekiem że długo nie wnikałam.Prawda okazała się taka, że pan ma prawie 70 lat, żonę ,wnuki i siedzi całymi dniami na czacie , łapie ciągle to nowe laski na gg młodsze niż jego własna córka i cyberkuje z nimi.Świetnie zna psychikę kobiet,jest bardzo czuły i ciepły dzięki czemu panie kleją się do niego jak muchy a on się świetnie się z nimi bawi.Poznałam prawdę o nim przypadkowo ,wymagało to sporo wysiłku , ale udało sie dojść prawdy. Więc ten cudowny,ciepły,elokwętny mężczyzna okazał się oszustem i starym zbokiem siedzącym z ręką w spodniach, ale ponieważ mówił mi to czego oczekiwałam, doradził ,przytulił i pogłaskał słowem pisanym przez co tak mnie uzależnił od siebie emocjonalnie że nie mogłam dłuugo pozbiarać się do kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
no to niemiła historia... pomyśł coi to biedny człowiek, jakimiś substytutami kontaków się karmi, kompletna awitaminoza społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
najbardziej pomyśłowo zawsze poupychają żony, hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porcelanka
Tak więc dziewczyny uważajcie,jeśli poznacie faceta z chicago na czacie który wymieni się z wami gg,będzie pisał wyłącznie niebieską czcionką i nie pokaże się na wizji bądźcie pewnie że to ten stary zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz1983
26551282

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
Dobrze, że ostrzegasz. Nie używam gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maz1983
Hey.Wczoraj przeżyłem najgorszy dzień mojego życia przyłapałem moją żonkę na pieprzeniu się z naszym sąsiadem.O dziwne jest to ,że mnie to bardzo podnieciło i nagrałem ich całą zabawę. Walę sobie teraz i oglądam jak on ją pieprzy. Macie i powiedzcie czy chcielibyście ją zerznąć. Odpisujcie tutaj w temacie. Czy to normalne ,że mnie to podnieca? http://tnij.com/sasiad988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koliaa
Porcelanka ło matko to ja z takim też rozmawiałam na czacie z chicago i też za cholere sie nie pokazał i na niebiesko pisał to też pewnie tensam zbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
rozmawiałam ze snobami jest mi jeszcze bardziej niedobrze... uuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
nie rozumiem pytania? w realu rozmawiałam. Wnuki w Australii, syn skończył prawo, a córka medycynę, wiesz, takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
a wracając o tematu, to miałam taka fazę, że gadałam w internecie na czatach, spotykałam sie potem, itd. Mam 6 zmysł do odfiltrowania ściemniaczy włączony. Ale raz sie pomyliłam, bo jeden gość mi proponował ,że gdzieś z Lublina wysle po mnie taksówkę, mieszkałam wtedy w Poznaniu i pojedziemy do Kijowa, bo mu sie zwierzyłam, ze marzę o Ukrainie, skąd pochodzi moja rodzina. Olałam go, bo pomyślalam, że ściemnia, a on napisał do mojej kumpeli z tego czata i naprawdę tak zrobił, że jechała taksówką wypełnioną kwiatami do Lublina na weekend. Ale i tak bym nie pojechała, bo takie prezenty rodzą zobowiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w sukieneczce w groszki
Tak jest jak mówi njun dlatego postanowiłam nic nie kupować m w tym markecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun nujn
hhahaha skąd wiesz @? może jego ucieszyloby takie zobowiązanie wobec Ciebie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka w sukieneczce w groszki
bo po co ma sobie jeszcze zaprzątać myśli tym, że wypada się zrewanżować. Niech nic nie zakłóca jego rozważań nad samounicestwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×