Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość Prawie Akurat
Iftar, na razie mam taki jeden duży kubek. Jestem w nim zakochana. Nie kupuję po kawałku, bo by mnie szlag trafił. Więc albo kupię wszystko jednocześnie (jak będzie mnie już stać na takie fanaberie), albo będę marzyć dalej ;) Njun, nie... zdecydowanie nie bravo :O Chociaż wydawać by się mogło, że czekałam wystarczająco długo i niemal byłam przekonana, że chłopak się nada. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
najpierw sądziłam, że Pan Mlody ale to chyba studnówka czy cuś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z plasteliny
przez roztargnienie zapomniałam dodać, że nie do Empiku idę :P Kupiłam wam ciastka holenderskie z czekoladą jezuu jak dobrze, że nie muszę się jutro bawić w "krzesła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Prawie, pociesz się ,że żadna, po prostu żadna dziewczyna nie odwaliła na pierwszy raz takiego numeru jak ja, tylko ja jestem taka zdolna. hahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Dzisiaj za dużo myślałam o tym, jakich rozmiarów rozdźwięk panuje pomiędzy moim życiem rzeczywistym a tym, jakim chciałabym je widzieć. W doopę, no! :O Otwieram Desperadosa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Egoistycznie Myslący Przez co Ignorowany Kolega, nie miał dziś zaszczytu widzieć @ ? Why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto słowo boże
A co takiego odwaliłaś. Nie daj się prosić. Dziewczyny już zdesperowane są...opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Prawie, czyli znowu skupiłaś sie nad tym jak daleko oddalona jesteś od wydumanego ideału? to Ci musi coś dawać... jesteś pątniczką ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z plasteliny
iftar to tak jak ja. Też cały dzień się męczyłam. Mam ładny serwis do kawy, dostałam go w prezencie(nie od mężczyzny :P). Przegrywa z moim starym ulubionym kubkiem który też dostałam(i też nie od mężczyzny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z plasteliny
może ma dosyć mojego alkoholizmu na swój koszt njun:P ale to nie moja wina, że na trzeźwo słabo wypada, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
No kochana, tak po jednodniowej, nawet bardzo intensywnej, sesji terapeutycznej, nie da się od razu na nogi stanąć. Jeszcze wiele jobów od Was mnie czeka, zanim się przestawię na właściwy tok myślenia a do działania jeszcze dalej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto słowo boże
Dzięki Ci wreszcie :)😘 Wreszcie to nie ja będe obiektem prześladowań i celem moralitetów i przypowieści ludowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto słowo boże
To znaczy Dzięki Ci Prawie Akurat...jezu zmień ten nick;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
No patrz... nawet niechcący zupełnie staję się przyczyną czyjegoś szczęścia :D A mój nick jest właśnie symboliczny, pasuje do mnie. Niby na jaki miałabym zmienić? Ascetka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Spoko, to komiczne jest... po latach. Tamtaram, ok czuję że czas by to zrobić, pół roku już chodzimy ze sobą , a ja 18 skończone, na co tu czekać. Ukochany oczywiście wtajemniczony w temat, że to dla niego ten skarb przecuwny w kwiecie swej kobiecości ukrywałam przed światem, pełen szacunek i powaga do tego daru z jego strony, super. No to w końcu następuje akt cielesny i słynne wtargnięcie na dziewiczą zaporę. Boli, oczy jego ogromne z przejęcia, itd , wszystko jak trzeba, wiekopomna chwila. Krwi nie ma, czego obydwoje w żaden sposób nie komentujemy, dość spięci będac. Ja sobie myślę- cholera pewnie tamponami sobie już wszystko tam dawno poprzebijałam, a on sobie pewnie myśli, że ściemniałam z tym dziewictwem, coorva... Pojechał do siebie, w nocy wstaję do łazienki i podczas siusiania normalnie krwotok, cała moja dziewicza krew poszła w klopa. Miałam go wołać, zeby przyjechał z chaty, czy co??? porażka. hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto słowo boże
Nie ale może "kujonka"...Chociaż to może być zinterpretowane jako "dziewczyna, która lubi jak ja kują";):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Eeee, njun, od kiedy to 18 lat to wczesna podstawówka? Sądziłam, że tylko ja tak długo czekałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
wczesna podstawówka to był pierwszy raz alkoholowy, a nie z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Nie byłam kujonem :P A co do kłucia, to owszem, lubię szpilę wbijać - słowną. Jęzor mam ostry i często niewyparzony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie Akurat
Aaaa, to nie doczytałam, miskuzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z plasteliny
Ja po swoim pierwszym razie byłam rozczarowana. Jeszcze długo(aż do pierwszego orgazmu :D) zastanawiałam się o co tyle szumu, jak to nic takiego w porównaniu z masturbacją. Wiem, że niektóre kobiety przez całe życie tak właśnie myślą;) No cóż ja jestem szczęściarą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto słowo boże
Czuję sie skrępowany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
my to już z tym chłopakiem robiliśmy wczesniej oralnie, analnie więc tym bardziej chyba nie wierzył w ten pierwszy raz. dobrze że dzisiaj to juz nie ma tej chorej otoczki świętości, mam nadzieję, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
spoko Mlody, wyrzuć z siebie swoją opowieść poczujesz sie luźniej. hahhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto słowo boże
teraz z kolei czuję się podniecony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
oczywiście to ja byłam stroną aktywną w analu. hahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z plasteliny
Już mówiłeś, że krępowanie Cię podnieca:P Czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun_nujn
Mój ulubiony szowinistyczny dowcip: Co jest najważniejsze w pozycji od tyłu? Żeby być z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×