Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
so?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od if nie bije chłod
pfeee :) powinno ci byc glupio piranio kochana moja rybko o cietym jezyczku ktorego notmalnie rybka nie posiada :) zostwa gołabeczki bo ta bajka nie z twojej beczki prosta i wulgarna istotko marna czyli njun kochana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
miłość sie nie wyczerpuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym to jest frazes. Jest wiele, bardzo wielu ludzi, którzy dają miłość a otrzymują kopa w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"by już nigdy, żaden bałwan nie właził z buciorami w moje życie." Do tego nie trzeba być zimną i nieprzystępną. Wręcz przeciwnie! Lepiej się uśmiechać i cieszyć życiem. Nie dopuszczając do nizcego więcej niż radość. Co Ci z tego, że będziesz zimna dla innych, jak to zimno odczujesz też sama na sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego pragnę zostać Królową Sniegu. By zapomnieć co to jest miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
zawsze bredzisz o tej godzinie, jakieś leki kończą działać widocznie... prosta diagnoza prostej nujn: około 22ej u eL wystyepuje cyklicznie plątawica z pląsawicą i wzwód łechtaczki co skutkuje bełkotem rozpaczliwie łączonych zwrotów ambiwalentnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko....Szukanie się w czymś ze mną zgodził...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od if nie bije chłod
milcz pozwol im cieszyc siesoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
kto daje miłość ten tą miłość otrzymuje i nie wierzcie że jest inaczej, wystarczy odrzucić ograniczenia perspektywy patrzenia. Np dzisiaj if dostałaś piękny słoneczny dzień, który zauważyłaś i uchwyciłaś w obiektywie- dotarła do Ciebie miłość, wraz z promieniami tego słońca i rześkiego powietrza, które Cie przepełniły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
osz kurna, dużo lachonów za Ciachem łazi... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Młódka wypełzła z ukrycia " tam z ukrycia, po prostu czasem okresowa inspekcja, czy tam odwiedziny równoległej rodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
nie obraźcie sie ludziowie, ale to jest kurwa takie ograniczone pojmować miłość tylko jako kwiatki i dzien walentynek znacie tylko jedną postać miłości? to jest jak rozmowa z kobity z facetem, zawsze musi być seks w tle, jakby nie istniały żadne inne rodzaje ludzkich relacji, tylko shopping i fucking. ja ktoś daje miłość to ją daje i sie nie ogląda co za to dostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od if nie bije chłod
if przestan fochowac :) no przytul Szukanie i koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu by się chciało po tylu latach na tym forum filozofować na temat miłości. Wszytko już zostało powiedziane, wiec zbyt dosłownie zinterpretowałaś moją wstawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od if nie bije chłod
gdyby njum kochana nie byla pirnia i nie aspirowala na harpie :0 sama bym ja wypatroszyla ale.... brzydze sie zabijania nawet w imie milosci f i szukania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
mam prawo do swojej interpretacji oczywiście, poeta wie najlepiej, co chciał powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie obraź sie njun ale pierdzielisz farmazony. Człowiek nie jest workiem bez dna, z którego może wyciągać i dawać i dawać. Aby mógł dawać potrzebuje reakcji zwrotnej. Oczywiści, że różni ludzie różnej miłości potrzebują. Ale nie możesz wszystkim nakazać uprawiać miłości kosmicznej z ery wodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od if nie bije chłod
zjadam litery to kiedy slup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
eL ignor, nie da sie Ciebie czytać lepiej powiedz co Ci wypalili ginekologicznie, miałas przymusową sterylizację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×