Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość co znowu ja
a ja twarda doupe do kompletu If nie otwieram linkow 48 godz beze mnie Wam wystarczy :) czas przepustki dobiegl konca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
a nie z Toba if dobrze chyba zyłam :P o i empatyczny okazal cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gryź ręki, która Cię głaszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empatyczny w ogóle bywa tolerancyjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
przestan prosze :) gra slow za daleko poszla ? przeciez tu nie ma innej formy do porozumiewania sie nie chcesz sie juz ze mna bawic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię Cię, mogę się z Tobą bawić. Ale czasem posuwasz się za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
powaznie masz mnie dosyc ? bywalcy tego miejsca sa jacy sa chcialam byc jeszcze inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
to tak jak z moda cos co jest modne nie dla mnie nie potrafie ginac w tlumie od czasu do czasu musze szokowac siebie i tych co na mie patrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L a pomyślałaś, że czasem możesz przesadzić w szokowaniu i zrobić komuś kuku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
tak tylko zauwaz ze najwieksze wyrzadzam sobie wiem za kogo ludzie, mnie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze co ciśnie się na usta to "a po cholerę Ci to". Ale w końcu jesteś duża i robisz co lubisz. Natomiast inni nie koniecznie muszą lubić to co im robisz. A sama przyznajesz, że zdarza Ci się przegiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
potrafie zyc tu z wizerunkiem jaki sobie kreuje jesli komus zrobie male kuku tego kogos zapomna mnie to kuku wypomna ktos musi robic i taka robote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
widzisz pozytecznosc moja nie udowodniona jeszcze do konca nie zgorzknialam i slowo pisane nie jest tylko tym co lubie robic dzieki niemu poznaje ludzi np Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
ja nie chce pamietac ile mnie razy ktos mnie kuku robic mam nadzieje tylko, ze ja ze swoim kuku sobie poradze jak dotad sobie radze :) pomimo i pomimo nie przytocze nawet slow jakimi mnie obrzucono czego mi zyczono jakie granice przekraczano a Ty If :) mozesz sie obrazic ze kojarze Cie z szukanie tylko nigdy mi nie zarzucisz ze Cie czy kogokolwiek slowem brzydkim okreslilam moge tu nie zagaldac skoro zajomosc ze mna godzi w Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
L ja akurat mam głęboko w nosie czy się komuś moja znajomość z Tobą podoba czy nie. Z tego też powodu we mnie nie godzi :P Wiem, pamiętam jak obrywałaś. Ja też obrywałam, nie mniej niż Ty ;) Ale nie jestem przekonana czy to jest powód by kopać innych. Najlepiej niektórych po prostu olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I żeby nie było: to nie jest tak, że nie kopałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie zeszly dwie namientne
kafeterianki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
kogo kopie piszac ze pasujesz do szukanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
nie wiem co to namietnosc :P no chyba ze chodzi o przeisadywanie na kafe o tak posiwecam sie namietnosci tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robisz to już ciut upierdliwie :D Szukanie kiedyś gęsto się tłumaczył, że to nie prawda, więc może Jego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
e Szukanie nim ja cos napisze On to juz czuje :P taka glupia jak ja gaska dla Niego to fraszka a moze jednak if :P winny sie tlumaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
musialo mie nie byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
nie zostawiaj mnie nie bedzie mnie ze dwa dni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co znowu ja
mozecie wracac :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:21 [zgłoś do usunięcia] Lucy Windsor "wygląda na to, że kafeteryjni adoratorzy coraz niższej klasy, żeby nie powiedzieć w ogóle bez klasy " Ciekawe, ze takie samo zachowanie w odniesieniu do różnych ludzi interpretujesz w inny sposób. Myśl sobie co chcesz. Nie śledziłaś topiku, ale jednak solidarność jajników spowodowała, że w ciemno opowiedziałas sie po konkretnej stronie. I kto tu jest szowinistą? Mam przepraszać, że po raz enty nie pozwoliłem sobie na obrażanie sie i obrzucanie oszczerstwami bez żadnego uzasadnienia? No ale wszakże Wy tu tylko czekacie aż jakiś "dupek " się wychyli zbytnio i wtedy bez skrepowania mozecie sobie ulżyć swoim uprzedzeniom wynikającym z urojonych bądź rzeczywistych krzywd jakie wam wyrządzono. Przy czym tożsamość obiektu wykorzystanego w ten sposób nie ma dla was znaczenia. Wystarczy, że posiada jedna konkretną cechę upodabniajacą go do "krzywdziciela" Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DD gratuluje rozwiniętego niebywale instynktu przetrwania i dziekuję, że doceniłaś wypomnienie njun tego jak CIę obrażała. Cóż. Pewnie krótka acz odbywająca sie poza Twoja świadomością kalkulacja doprowadziła Cię do wniosku, że nawet jak Cię ktoś obraża to przecież jest to kobieta i wolisz trzymać się z resztą watahy , żeby nie iść na dno razem ze mną. Życze CI żebyś znalazła sobie miejsce w tutejszej hierarchii frustratek. Może kiedyś doczekasz się wymarzonej chwili gdy njun bedzie CIe traktować na równi ale niestety związane jest to z tym, że bedziesz musiała być wiekszą suką od niej. Miłego dnia Ci życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftar nie potrzebuje Twojego wsparcia i przepraszania w moim imieniu. Poradzę sobie sam a Ty oddaj sie temu czemu poświęcają sie członkinie klubów wzajemnej adoracji. Nie będę nikogo za nic przepraszał bo nie mam za co. Pani njun na zarzut chamskiego obrażania odparła, że takie jest jej zdanie i ma to gdzieś. Ja zrobie tak samo. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
M, po czym sądzisz że trzymam tu z njun czy kimkolwiek ? pokaż mi ten post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×