Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
tandetny/nietandetny ale gdzie kupiłeś taką fajowską różową szminkę? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijak i cham
😍...jestem tendencyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijak i cham
na rynku od marlin mansona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"każdy facet chce być podziwiany przez swoją kobietę, chce jej imponować i być jej alfą i omegą." Nawet nie wiesz, jak bardzo masz rację. Przy czym poziom i rzeczywista wartość człowieka nie mają większego znaczenia wobec oczekiwań. A te rządzą się własnymi oprawami. Najczęściej na zasadach bliżej nieokreślonego typu przystosowania. Ale co to znaczy.... nie potrafię uściślić, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
hahahaha miałby taka samą z brokacikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijak i cham
ide spać...poziom dyskusji mnie przerasta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
Nawet nie wiesz, jak bardzo masz rację." obraża mnie taki tekst, oczywiście że WIEM jak bardzo mam rację. hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
branoc malkolm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiście że WIEM jak bardzo mam rację" Pewność co do wartości własnych sądów jest nie do przecenienia. Czy dopuszczasz taką myśl, że mając pewność, że masz rację, możesz nie mieć racji? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie jusz kombinuje
normalnie mienknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
w tej sprawie mam rację, bo popieram tylko madrzejszych od siebie psychodycho od zwiazkow mesko- damskich. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszelki duch...tylko nie wymięknij za bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten duch to do kogo
do szukanie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie sprawia wrażenie faceta z krwi i kości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten duch to do kogo
acha a ja przypominam juz tylko poswiatke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten duch to do kogo
udawasz tak dobrze, ze prawie uwierzylam, ze sie nie widzialysmy jak nic mi sie wydawalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten duch to do kogo
oooooooooooooooooooooooooo cieplo fryzury nie przeklada sie na cieplo jakie mi okazujesz :classic_cool: to tradycyjnie Ci pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedy mam Ci to ciepło okazywac, jak Ciebie wiecznie nie ma???:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten duch to do kogo
jeszcze Ci moja "byc" obrzydnie :) na te chwile zycia nie ogarniam pozwole odpoczac kosciom pod sianem :) to moze pozniej zagladne tylko podrywac nawet mi sie nie chce w sumie moge nie wchodzic, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten duch to do kogo
skoro nie ma juz nikogo do poderwania to zostaje tylko moj sloni zad :) wiec... i znikam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
łooomatko, tak źle i tak niedobrze, fakt że mężczyzna chce być podziwiany a kobieta adorowana jest sprawdzony i potwierdzony, zarówno przez speszjalystuf z dziedziny, jak i w życiu ludu potocznem. Jest to najprostsza recepta na udany związek dwojga ludzi, którzy mieszczą sie w ogólnych normach psychospołecznych. męzowi trza powiedzieć: Misiu jesteś wspaniały! kiedy wbije gwoździa w ścianę i nie odpadnie tynk, a żonie trza powiedzieć :Pieknie wygladasz Kochanie, kiedy zmieści sie w sukienkę wybraną z wieszaka i wyjdzie z przebieralni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
męzowi trza powiedzieć: (...) a żonie trza powiedzieć (...). Zgadzam się, że TRZEBA powiedzieć, ale... Kiedy druga osoba w to nie wierzy (nawet JEŚLI TO JEST PRAWDA I JEŚLI TAK NAPRAWDĘ MYŚLIMY), to przekonywanie, że to prawda zaczyna być procesem groteskowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijak i cham
rolnicy wszystkich krajów łączta sie...uprawiajta glebe i użyźniajta onom...a plony wam wykwitnom i garby porosnom ... smark...poszli won bo drzymałe zbudze z drzemki...tfu paniska tfu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijak i cham
szukanie bo cie krowami poszczuje inteligencjo chodząco wcielona na siłe w cielesność....nie wkurwiaj mnie pizdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
miałam ten problem, bo z natury zachwycam sie ludźmi, ludzie to moje hobby, wiec gadałam temu nowo poznanemu facetowi ,ze jest baaaardzo fajny i mi w tym i tamtym imponuje jak najęta. I na niego to akurat nie działało, wręcz zrobił sie podejrzłiwy, ale teraz chętnie tego słucha, bo też rzadziej to słyszy, wiadomo nie ma czasu na codzień co godzinę przystanąć i stwierdzić: okurcze ale jesteś świetny! jak Ty to robisz?! WOW!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×