Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kropkowa

Internetowe znajomośći

Polecane posty

Gość njunnujn
ach o to chodzi... no cóż z tego co wczesniej pisałaś, jesteś na etapie wypalenia, musisz powstać jak feniks z popiołów, zacząć dawać miłość i ją otrzymasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
ok potrzebujesz więcej czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhrrrrrhhwwwww
A z tym bagnetem to nie była żadna insynuacja tylko normalna praktyka....dziabie sie w pozycjii "czołgajacej" ziemie bagnetem bo miny przeważnie sa naciskowe...a bagnet raczej dużego nacisku nie wywiera:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie njun. Potrzebuję wiary w to, że faceci to nie tylko stado wygłodniałych skurwysynów, którzy tylko biorą, biorą i nic w zamian nie dają. Sorki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhrrrrrhhwwwww
Nie obrażam się bo mnie to nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój czy czyj
widzisz if M nie jes mężczizzzzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhrrrrrhhwwwww
Według tej definicji nie jestem...ale to dlatego, że definicja jest błędna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhrrrrrhhwwwww
Za to Ty L jesteś 100% facetem...i się pojawiasz jakoś dziwnie naprzemiennie z nową koleżanką w dodatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
no wiec skoro wszyscy sie rozeszli to ja opowiem o swojej porannej ekstazie nieswiętej teresy... noc wredna była, w totalnym stresie z pobudkami i przy wtórze tartaku w gardle mojego mena. Wszyscy sie na mnie uwzieli żebym spać nie mogła, co mnie kompletnie rozbiło z dodatkiem faktu, ze pieprzony szef nie wypłacił mi wczoraj obiecanej kasy co mnie poniżyło dokumentnie, stałam sie nad ranem tykająca bomba zegarową i uczyniłam kilka niekontrolowanych wybuchów na zewnątrz i co jeszcze gorsze, zaczęłam wylewać ta żółć do wewnątrz. Mąż mnie podwozi do kołchozu, bo jego diesel padł na mrozie, wsiedliśmy, włączyliśmy radio , przez szybę wpadły oślepiające słoneczne promienie, które filtrując sie przez warstwę szkła już ciepłe i kojące otoczyły moją twarz i zaczęły uspokajać wzburzoną aurę, z radia zaś popłynęła ta piosenka i poczułam, że mam miłość całego świata do swojej dyspozycji. http://www.youtube.com/watch?v=4X6CHAkxkcw przeszło mi jak reką odjął, tylko dotyk miłości czyni takie cudowne wyniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój czy czyj
ghm rym dla M dzien dobry Ci z rana masz juz kłoppota z głowy ? spuszczona z penisa smietana czy zas bedziesz nerwowy a taraz sie wsciekaj :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój czy czyj
Za to Ty L jesteś 100% facetem...i się pojawiasz jakoś dziwnie naprzemiennie z nową koleżanką w dodatku o juz sie wscieka :classic_cool: Twoja kolezanka ja nie miec takowych :P wygrał ześ jestem facetem juz rozumiesz moje zainteresowaie IFKA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhrrrrrhhwwwww
sama się wściekaj.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhrrrrrhhwwwww
taa...tak samo jak rozumiem dlaczego jesteś dla mnie nie miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój czy czyj
traktuje Cie normalnie inaczej nie potrafie :) taka skrzywiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie jest"internetowe znajomości"...czy jest szansa na jakąś znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
na "jakąś"- tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu... jakby to powiedzieć... jestem tu nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjeść sie nie dam(zawsze moge wyłaczyc wtyczkę z kontaktu;)twarda d... moze i mam bo jest koscista ale pazurow nie mam bo mi sie polamaly i szczekac tez nie umiem za to lubie rozmawiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhrrrrrhhwwwww
Taka nowa to nie jesteś..ok 300 postów naklepałaś już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
wiesz co, może Ci streszczę o co tu biega, a Ty zadecydujesz, czy Cie to bawi? Osią topiku jest Malkolm- osobnik nietuzinkowy acz bardzo bardzo "trudny" gadają też : iftar, małpa, Prawie Akurat (?) L, i jakis zabujany stworek, te osoby fluktują ale bywają + komety typu Szukanie, Lucy itp. gadamy o wszystkim więc każdy może dołaczyć. Codziennie odbywa si tez przynajmniej jedna kłótnia, na porzadku są też uszczypliwości i detaliczne opisy narządów i ich fizlologii. Pasi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień dobry :)
mam lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech lustruje ...nie mam nic do ukrycia...a juz na pewno 300 postow...nie wiem czy chociaz 30 gdzies wypocilam:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njunnujn
fizlologia hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie toczy nam się w sposób leniwy acz uporządkowany. Jedynymi przerywnikami tego porządku bywają cugi osi topiku, do których można się przyzwyczaić. W końcu to też jest cykliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×