Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyMarian

W jaką grę ostatnio grałaś/ grałeś ?

Polecane posty

Ja ostatnio przypomniałem sobie FF3. Ps: Dla kafeterian to chyba tylko "Limbo". Gra ma idealny nastrój dla większości ludzi z tego portalu. I kobietom się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin;1990
nie gram w gry od 8 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha jeszcze w "Construktora" grałem. Świetna gra. Ma się firmę budowlaną i trzeba wykończyć konkurencję. Można mafię wynająć itp. Strategia z jajem bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, piszecie tak jakby w graniu było coś złego. Dziwne bo to taka sama rozrywka jak filmy czy seriale. Gra teraz wiele milionów ludzi. Nowe gry wyglądają jak filmy. Nowe Call of Duty zarobiło w pierwszym dniu ponad 400 mln dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sims jest jednak kierowana do dzieci... tak mi się wydaje, a ja dzieckiem już nie jestem dlatego grając zawsze się chowałam, aby nikt nie widział :D czułam się trochę zażenowana, że marnuję na to czas lubiłam też GTA - świetne! i byłam z siebie dumna, że całą przeszłam mimo, że zajęło mi to trochę czasu a o istnieniu kodów dowiedziałam się przy ostatniej misji :D miałam wtedy z 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty w Simsy gra masę dorosłych osób. No zależy ile tego czasu było. Tak jak pisałem seriale czy filmy to też "strata czasu". Piszę w cudzysłowu bo relaksować też się trzeba jakoś. W GTA to chyba faktycznie mało dziewczyn/kobiet gra ;) Chociaż gra jest super, ta swoboda. Pamiętasz która to była część. Ja w GTA:San Andreas długo grałem. To GTA które zapowiedzieli teraz 5 wygląda mega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość battelfield vietnam
:-) a lat mam.... duuuuużo! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta89898989
Ostatnio w killzone, harry potter i wiezien azkabanu, black&white 2 (polecam!), tomb rider anniversary, kurnik - kalambury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopenowa - gry planszowe
to tylko te ze sfery - "magiczny miecz" i cała masa dodatków doń...a z gier na pc herosi 3 i multiplajer typu "płonące pośladki":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnioo
W Gta V będzie ta sama grafa co w gta iv z ta różnica że będzie wielcej kolorów (w gta iv wszystko było takie ponure brrr...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amnioo
Gothic 4 to dnooo. Seria gothic skończyła się na dwójce. Obecnie napierdalam z chłopakiem w battlefielda 3 i skyrim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śiuskauśka
ach gothic! grałam w jedynkę i trójkę (dwójka mi nie podchodziła) razem z narzeczonym. Ale jedynka była najlepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwójka była najlepsza :P chyba za niedługo wezmę się od początku od pierwszej części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śiuskauśka
Mi właśnie dwójka nie podchodziła, trójka za to podobna do jedynki, więc z przyjemnością grałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śiuskauśka
ja też chyba zacznę grać od początku :D zawsze zaczynałam "karierę" w jedynce od bractwa śniących (bo wydawała mi się najłatwiejsza) teraz może zacznę karierę od starego obozu :P I zawsze byłam magiem, może zostanę teraz wojownikiem :classic_cool: Ktoś wyżej wspomniał o Black & White 2, także polecam tą grę! jest zajebista :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie
ja nie gram w gry, szkoda czasu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GrubyMarian: nie pamiętam które to GTA było. grałam w kilka. na początku zaczęłam w takie gdzie widok na gościa którym się chodziło był z góry. później grałam już takim ulepszonym -ale wydaje mi się, że nie było to san andreas. miałam wtedy z 15 lat na 1 roku studiów też kumpel podrzucił mi jakieś GTA, ale już mi nie podeszło jak miałam z 12 lat lubiłam też grę croc. też przeszłam całą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×