Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrubyMarian

Kolega jest bezrobotnym w Irlandii, dostaje ...

Polecane posty

Gość mi pomogly te tabletki
i co Irlandii reklame robisz, tak bo zachod to taki cud miod i orzeszki. Ty wiesz jak tutaj sie zyje? Zaplesniale domy z grzybem, ktorych nie mozna nagrzac, ciagle chodzisz w swetrach, pogoda do d..., tylko praca, spanie, praca, spanie. Bo co tu robic? Chlec? Kraje zachodnie to dno, brud, smrod i patologia, a wam w Polsce wciskaja ciemnote, ze oni sa tacy rozwinieci i musicie ich gonic. Ja tam nie wiem gdzie oni maja ta super hiper technologie, ktora podobno tak wymyslaja na swoich super hiper uniwersytetach, bo raczej przecietny tubylec nie ma do nich dostepu. Tuatj na lozko w szpitalu tez czekasz pol roku, ludzie wczesniej korkuja na raka niz im go zdniagnozuja, ale sie nie dziwie, bo wiekszosc dentystow nie ma pojecia o czyms takim jak promieniowanie radioaktywne i kazdy zab, ktory robia przeswietlaja 4 razy, a sami gdy tego rtg robia kryja sie za zwyklymi drzwiami.... Rury od domow na wierzchu, nie chronione przed zima, mrozem, drogi tez maja masakryczne, "fachowcy"sobie kaza placic slono za wszystko, ale musisz ich wzywac po 10 razy zanim zrobia cos dobrze, bo pracuja dokladnie tak jak w "Alternatywach 4". "Dej pan mnie te rurkie" takim angielskim sie posluguje wiekszosc spoleczenstwa zachodniego, elyty to tylko w TV zobaczysz, a tak naprawde to uryte zule, alkoholiki. Tutaj co weekend panie nauczycielki, ksiegowe, managerowie, wykladowcy, ludzie, ktorzy powinni byc jakims autorytetem, chleja na umor i walaja pol nago po ulicach. W mojej pracy np pani krsiegowa, beka przy jedzeniu, a to jest jeden z najbardziej podobno ekskluzywnych sieci sklepow w UK. Republika Irlandii pod tym wzgledem nie jest lepsza. Tak tutaj masz kase, ale poziom zycia, jest zenujaco niski, jakosc zycia jest bliska dna, tylko czekam az moj syn skonczy tu szkole i sie wynosimy z wysp, bo nie mam zamiaru widziec jak moje wnuki tu dorastaja... Zreszta moj syn tez powiedzial, ze jak stad wyjedzie to nigdy nie wroci, a chodzi do jednego z najlepszych collegu i jest jednym z najlepszych uczniow. Zreszta dzieciaki tutaj maja bardzo smutne zycie, place zabaw daleko, w ogrodzonych parkach, do ktorych trzeba dojezdzac, dzieci bawia sie z doroslymi, albo same i najczesciej na ulicach. Zaraz napisza jakies glupie mamuski na benefitach, gdzie to ja mieszkam, ze tak jest. Ja mieszkam w bardzo dobrej dzielnicy, stac mnie na to, ale czy to daje jakies lepsze zycie na wyspach, sa rzeczy ktorych nie dostaniesz za pieniadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
No nie to nieżle - to ja pracując CAŁY TYDZIEŃ 200 euro na zachodzie plus nadgodziny 250 euro matko wiecie. A taki na zasiłku 300 euro. To jest coś niesamowitego i tyle. Ja też tak chcę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaindiankazkafe
Ja CHYBA miałam skończyć doktorat - ale to jest wkład 10-15 tys. ZDANIEM NIEMCÓW,żeby zasiłek tam dostać za dr. No to za mgr. Nie ma się dowiem. Za maturę już powinno byc, a co dopiero wyżej i tyle. I koniec. Nie dam sie. A co dalej? A praca? Bo mnie zrobili leniem - wiecie ja bym mogła PAŚĆ dalej zgniła leniwa, LECIWA - po prostu bezrobotna Indianka z kafe i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
wiecie, chyba zatrudnie się w niemieckim burdelu tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia zlote
nie 3000 tylko 196 jak cos i maks na 2 lata no i dofinansowanie do mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
tak się będe podpisywac bo po mnie. Pracy nie mam a lesbić się nie chcę mi powiedzą Niemcy w OGRODNICTWIE. No to rodzice matki tam umarli, a poza tym co? Ja mam ratować niemieckie ogrodnictwo i zboczeństwo? To ja chcę pieniądze - kredyt unijny i zaczynam robić coś co ma sens. Tam mieszkania nie pasują - picie, palenie , poniewieranie. Jakoś umieją wytrzymac - to co oni zrobili w życiu że umieją tak wytrzymać. Mieszkanie choć powinno pasowac i swoją ŚLĄSKĄ godność mam, a tak? I tyle :( A co - jak mi sie coś stanie od wylizywania mnie bo wiem, że mam nie jechać i nie robić takich rzeczy to mi powiedzą sama sobie była winna - wiedziała same lesby i pojechała. Chorób mogę dostać. A np. dziecko z WŁAŚCICIELEM? czy to jest dobry pomysł? I tyle :( A jak ma AIDS - to co? I tyle :( Kto mi pomoże. On mi pomoże? Już mi pomógł. Miało być dziecko, a jest AIDS i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena 26lat
mój brat mieszka we Francji, mają 2 dzieci, bratowa na bezrobociu miesięcznie ma 2 tys euro zasiłku plus 1000 euro dodatku na dzieci, masakra plus pensja brata, który ma dobrze prosferującą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
To zatrudnienie w niemieckim burdelu to Agnieszka Śmieszzka a Iwonka też i tyle. Ja postanowiłam walczyć o swoje prawa - o prawa Indian w państwie Indian i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
ja też mysę, ze tylko Francja mi zostaje. Tylko tyle już i koniec. Nogi mnie bolą - typowe indianskie schorzenie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
jstem sobie Indianką i jestem z tego dumna. Mam niemiecki paszport. Jestem Indianką z niemieckim paszportem. Co wy na to? Bo nie chce być Niemką. Mam swoje powody. Rodowód na Adolfa Hitlera i ...taki koniec. Dziękuję bardzo. A co ten ojciec miał do mojej babci to mnie nie obchodzi nigdy już. Mam matkę i babcię i bardzo kocham je - jestem indiańskim dzieckiem i tyle 🌼 Żyję wśród lasu i dobrze mi tak. Żebym jeszcze miała CO jeśc... garnki już mam ale co dalej... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko, że wstyd mi za darmozjadów 🖐️ Ale ma to swoje dobre strony. Socjal się skończy i taki delikwent dostanie solidnie po dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o majjj gooot
Zasiłek dla bezrobotnych we Francji nie może być niższy niż 26,66 euro dziennie. Nie może też przekraczać 75 proc. otrzymywanego wynagrodzenia Magdalena piertolisz co nie ...:) to ta bratowa ile zarabiała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brat mieszka we Francji, mają 2 dzieci, bratowa na bezrobociu miesięcznie ma 2 tys euro zasiłku plus 1000 euro dodatku na dzieci, weź se jaj nie rób i nie pisz tu takich głupot bo ktoś jeszcze gotów uwierzyć a brata to ty masz mitomana a nie byznesmena :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Dajcie mi namiar na tego bezrobotnego z tym 300 euro zasiłku na tydzień. Bo kto wie - może mnie też coś by przysługiwało. Po co ja wybrałam ten zasiłek w Polsce ale ja już nie mogłam wiecie. Ja bym sie ROZLECIAŁA UMYSŁOWO W DROBNY MAK bo mnie diabeł porwał i tyle. Ja chciałam wyjechać i w ogóle, ale ... i tyle. A teraz też modlę się o pieniądze matki i tyle. Od Kaina ale moje i tyle. Nie ma - to są kainowe pieniądze - w sam raz dla Polski. Tak im sie byle co uda, a tak nic i tyle. Nie było spowiedzi i koniec - co oni wiedzą o życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Napiszę wam, że życie człowieka moze być RUINĄ, ale w 1 chwili może być też nie wiadomo czym. I powiem wam , że mam brata w Holandii i chciałby wiecie i z całego swojego życia nawet teraz mógłby w USA coś osiągnąć, ale zależy jaki on jest i tyle. I może być na bezrobociu ale mógłby też osiągnąc naprawdę wiele, ale musiałby 1 rzecz wiedzieć i mnie przeprosić za wykradanie rzeczy z walizek, za to, że mnie wypalił papierosem, dzwonił i tak dalej. I jedną rzecz musiałby wiedzieć - za to, że przez niego mam taką opinię - jeszcze się musiałam poniżać jak jakaś KRETYNKA przed Polakiem w sumie bo on jest jedną nienawiścia bo by odpuścił i wyjechał a wszyscy że on jest z USA - on jest Polakiem - powinien mnie przeprosić , mógłby napisać i ze swojej narodowości karierę w USA by zrobił. Coś by tam wyżej dostał bo byle co umie i daliby mu się nawet teraz ożenić i normalnie żyć, ale nie - ciągle tylko szmaty i nie wiem - świnienie każdemu w czymkolwiek i wiecie no to jak miał pass niemiecki to miał spierdalać do Niemiec a robi z siebie takiego Holendera że matko świeta a z najprotszymi rzeczami sobie kretyn nie radzi - obiadek u mamusi. Na niego nasrać nie warto , a jeszcze go ratuj bo mnie takie same kanalie babci nie oddały. A co on żarł to nie wiem i w dupie go mam i wszystkie co się przez niego powiesiły też. Choć ta pani Poniatowska - nie ta narodowość. Bo wiecie to była Brytyjka i koniec. I Polka i Polka - miała być ruda i w Anglii by mogła zostać, a jak oni porównują swoje szkoły i w Polsce to im zajeżdżam wszystko bo przecież wiecie... szkoda słów. Tu nie ma niczego tylko wiara, a pieprzą wszyscy od rzeczy. Tak mnie Polak w USA zajechał - zawsze będzie niżej - z uczelni wyleciał, nie przyznał się. Dajcie spokój i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Bo wiecie pisałam tam - coś OD SIEBIE umiałam, za mąż nie wyszłam to nie - nic. Przez państwo, uczelnię chca się dogadywać. No to uczelnia miała pisać o stypendium. To nie były takie listy. Na amazonie z rodziny i tak nie mogłam być - tylko na indiańskich zasad, ale te telefony to bez przesady. I wiecie w Holandii sie dowiem że ten brat nawet teraz może do USA wyjechać i zrobić karierę - to niech zrobi bo na razie tylko świni, a czy on jest w stanie się ożenić i normalnie życ? To niech choć dziecko lesbie zrobi i tyle. A to jest ciężko. Ale jedną rzecz by wiedział i by przetrwał ale mu tego nie powiem bo ta Janina i tak przez niego zginęła, ludzi z holenderskim zajechał. I tak bym mu tego nie napisała i niech się sra a te pierdolone lesby też - wszystko do wypalenia petem i koniec. I tak najmądrzejsze były jego koleżanki, Holandia u mnie ma OSTATNIE miejsce pod KAŻDYM względem i w dupie ich mam. Niemców tez i koniec. USA i nic poza tym. Chociaż to USA - bez przesady. Mnie tam kariera nie była potrzebna. Ot stała praca i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
On wiecie i tak by mógł być tylko w tych karierach z ojca i nic więcej. I to wszystko. I tak by musiał matkę olać, a ciekawe jakby tam przetrwał nie wiedząc tego co ja wiem. To trzeba wiedzieć co jest prawda a co nie. A skąd to będzie wiedział? Czego się trzyma. I tak trzyma sie wszystkiego żle i tyle. I tylko się śmieje że chujem zaszedł dalej w życiu niż ja CZYMKOLWIEK. No to tyle mu już zostaje, żeby nie było że go poprawiłam. Bo lustra nie miał? No to miał mieć koleżanki, żeby mu je kupiły. W sumie taki jest i tyle. Nawet na to je nie było stać. A polskim biurom wiecie też dziękuję za opinię - nic nie robią tylko CHLEJĄ i tyle mnie to obchodzi. Mogli sie choć nauczyć czytać w swoich pięknych szkołach polskich. Choć tyle - naprawdę. Ja i tak robiłam wszystko od siebie - co i ja wiem - no ale to moja sprawa reszta. A i tak nie o to mi chodziło bo mnie rodzina zajechała. I tyle :( Ja zawsze wiedziałam gdzie moje miejsce. Przy rodzinie - i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Wiecie jakby ci ludzie z zzagranicy z Zachodu Z PRAC wyższych wracali do Polski i tu coś osiągali to bym to uszanowała - nawet tę Iwonkę gdyby tu coś osiągnęła w banku po tylu latach na zachodzie. A tak to nie ma czego i kogo również i tyle. Bo oni tego co człowiek tu robi i co wkłada też nie szanują i taką mają opinię, ze tyle sa warci, ale matko ile warci. A nic nie robią tylko podatek liczą. I jak tu nie woleć Indian. Naprawdę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadia zlote
jesuu jakie wy glupoty piszecie.. o tych zasilkach nic nie ma z prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Wiecie wielkie szkoły, a złe miasto i wszystkie szkoły do tyłka. No to po co się uczyć? i tyle w sumie, nie? I koniec. Co jeszcze? Tylko tyle. No to co te szkoły są warte jak złe miasto. Wybaczcie. Ale przyznajcie mi rację. Mój przypadek - bo złe miasto. No to mieli mi powiedzieć co mam robić żeby było dobrze i tyle. I koniec. A temu bratu też się nigdy nie dam. Miał rodziców skrytykować i współczuć pani Poniatowskiej że wszystko przez nich. Niby coś zrobił , ale co miał to by mi nigdy nie uwierzył. Nawet dziś. Dlatego idę bo nikt by mi nie uwierzył i tyle. Jak kiedyś i tyle :( Takie życie. No ale cóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Ja sie trzymałam Skarbka w sumie i tak skończyłam. I Śląska. No to jaka jest prawda o tym Śląsku? Bo na amazonie. de jako Polka nic. Slązaczka? Ale jaka. Bez szkół. To na kopalnię. To tego nie potrzebuję. Skarbka ogrywam i mogę być. Bo dziadek i tak skończył na budowie - tego nie wiedziałam i poszłam jak poszłam bo tak 2 matmy i polibuda bo mnie nikt w Niemczech nie rozumiał z tego - co to za Polka? No Polka tylko mi nic nie powiedzieli w domu, że po Skarbku dziadek poszedł na budowę zamiast wyżej na kopalnię bo bym zrezygnowała ze Skarbka bo co on robił? Tylko sobie chodził po tym dole. A mieszkam tak że go ogrywam NIM SAMYM i tyle. I co poza tym? No i byłabym Polką, a tak? Bo leciałam Skarbkiem i wyszłam na kretynkę. A góra św. Anny to co? To nie jest kretynizm? No wiadomo że kult religijny, ale poza tym co. Jakaś śląskość - co to jest. A reszta mnie nie obchodzi bo to pierdoły. No to ojca miałam takiego że tyle w życiu wymyślił i koniec. Bardzo dużo - mature od swojego ojca i nieoddane do dziś studia w brygidkach. Bo KK jest coś wart tylko daleko ode mnie - no na pewno. Patrząc na mojego ojca wiele, a na brygidki patrząc też i tyle :( I mogły mi napisać, że sie nie mam tyle uczyć, a nie przysyłać CHORE NA ŁEB ksiązki i tyle. I żebym przestała myśleć, ze Pan Jezus mieszka w lampce - tyle i by mogły być, a tak niech spadaja. A wy sobie przemyślcie czy bym mogła być wtedy w tym domu. I JEDYNY ZARZUT to że sie trzymałam porodu - ze tu i tyle. Tak byłam ograna , ze nie umiałam tego wymyślić, że nie jestem dzieckiem Bony i tyle :( Tak mnie ograła ksywkami i tyle :( No i ile w tym wszystkim mojej winy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Moja matka wiecie - bo o co mam pretensje - jak już wszędzie jest Zachód - dostała dyscyplinarkę po 4 latach pracy za ciąże. A ja? Za co? Ot tak i co - dalej tam miałam pracować? Bo teraz będzie NA MNIE przez wszystkich was , ze miałam szansę się obronić ale nie i tyle. I nie chciałam. No ale kiedy? I tyle. Na pewno nie w roku 2005. A za co? To juz w ogóle nie ma. A rodzina - dzieci. Bez sensu. Ja tylko wtopiłam - mieszkaniem - szkoda kasy może się wyda na mieszkanie NIE UMIAŁAm - stara się tu miała wydać i tyle - kurwę z siebie robić - no to jak teraz ale to za stara a tak bym sie też powiesiła i tyle.Bo to bez sensu. Co bym miała ze szkoły ogrodniczej nie wiem, ale bym sie powiesiła i tyle. A tak? I tyle mnie wszystko obchodzi wiecie. WSZYSTKO. Bo Polska to USA teraz będzie - no to czemu ja tu przepadłam przez amerykanski paszport? Tego nie zrozumiem nigdy. Bo nic nie znaczy. Znaczy i tyle. I się nie dam i koniec :( Czyli ta Iwonka ma 2 passy i tak ma studia - z 2 passów bo sie dowiem, że żadnych nie miałam. No cóz... to byłam po 3 klasach podstawówki - 3 klasy za dużo wiecie. I widziałam tego diabła i sie nie dam .Bo wszystko przez to bo bym go WYRZUCIŁA z tej roboty. Niech jedzie do USA karierę robić, tam niech się ożeni i jest sobie moralny. Takie rzeczy wyprawiać i NIC. Powiesić się możesz i nic - wielki artysta spalonego teatru. Nigdy mu sie nie dam i KONIEC. Takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Wiecie ja to piszę bo teraz wszyscy na mnie, ze go nie wyrzuciłam. No - ale po kiblach to sie walą i całują go w usta. Naprawdę - w dupę go niech pocałują. I tak bym szans nie miała z takimi tłumokami, odeszłabym i by mnie zniszczył bo czemu poszłam. A CO CIĘ TO OBCHODZI ŻENUJĄCY DEBILU CHORY NA ŁEB. I tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Dlatego wiecie mam taki ŻAL że nie pilnowałam papierów BEZWZGLĘDNIE że pojęcia nie macie - bywa i tak :( NIESTETY :( Nikt mi jednak o tym nie powiedział - no to to piszę. Gdzie macie papier tam sie jedzie i KONIEC. Z Polski - tu przynajmniej jest jakieś biuro, a tam? I wiecie nie przewidywałam dłużej niz 3 miechy a gówno sie ciągnie 2 rok. Jakiś chłoptaś z maturą lub bez - naprawdę. Zwolnienie dyscyplinarne jak ja. Bez przesady :( Jeszcze wygląda jak chłoptas i tyle :( I koniec. Więcej już nie napiszę bo nie i tyle. Ale miał coś zrobić z tą nienawiścią bo tak i już. Bo nic nie osiągnął i tyle :( Już te jego chore w łeb koleżanki osiągnęły w życiu więcej. Po co on sie ich trzymał? I tyle. Niech mu będzie że miał rację choć wcale jej nie miał. Jaki on miał być? Nie wiem. On miał zlecieć z dachu jak ten Amerykanin albo pies powinien był go pożreć i tyle. i wiecie - ja wiem co przezyłam i sie nauczyłam rozumu co ma sens a co nie i tyle. I powiem wam napisze do mnie to mu napiszę jak ma tę karierę robić. Bo tylko o to mu chodzi. I wiecie tego ojca Holendra miał skreślić, ale morze miał od siebie i by wyjechał i no nieżle - popływać miał. Nie popływał - żle. Choć w sumie na morzu miał być albo coś z pływaniem . No nie wiem... i tyle. I jakiś inny miał być. A ten zielnik miał mi odesłać i życzyć powodzenia w biologii - nawet tego nie umiał. A Niemcy są tylko z rodowodów. Takich jak mój jeszcze . Bo skreśliłam ich ZA TO jaki mam rodowód i postawiłam na Indian wiecie. Jedynie za to I AZ ZA TO bo tak i juz. I nigdy sie nie zmienię i koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
ja mu sie nigdy nie dam. W SUMIE niczego nie osiągnął a myśli se NIE WIADOMO CO - typowy Polak i koniec. I tyle. i to wszystko. I po co świni ludziom? A jak inaczej. No wiecie ja bym nie wyjechała gdybym wiedziała o matce. Że umarła ma grób i to wszystko, ze w szkole w Londynie uczyła i się powiesiła i bym nie wyjechała. I tylko temu wyjechałam bo tego nie wiedziałam i bym oszalała już PRZEZ To, że widziałam diabła. Bo jaka jest Polska? Na pewno nie taka jak ja. Jest straszna, a tam w Holandii są WYŁACZNIE obywatele USA. Ja też ale jako Indianka i nie da mi rady nikt i koniec. Mogą mnie zatruć i tyle. Bo nie chcę skończyć wiecie - głowa oderwana. Trutka na szczury - tak mogę skończyć. Więcej nie. Bo zle wszystko oceniłam w domu wiecie - wy tego nie rozumiecie, ale z takim rodowodem musiałam sie albo brać za doktorat albo powiesić. No praca stała - nie wiem - no to jakaś informacja wiecie o tym że to tak sie skończy. Choć w 2000 roku byłam taka, że to niewiele by dało. W tym I roku pracy. Ale pózniej bym poszła i na jedne studia i na drugie. Ten pierwszy rok to te 2 doktoraty BEZ SENSU bym zaczęła przez doktora Mengele i pózniej praca zawodowa albo powrót albo małzeństwo? Nie wiem :( A tak inaczej sie stało. Bo czemu ja poszłam w ogole na doktorat. Z tej ksywy uważam - doktor Mengele i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Wiecie - ja bym mogła napisać temu bratu jakby mógł zrobic karierę w USA nie wusilając się AŻ NADTO i by mógł być zawsze w sumie. Taki skromny, najwyżej by mu podziękowali. Ale wiecie oprócz polskich kurew, jeszcze holenderskie i co dalej? Jak to sobie wyobrażacie? A ja? Praca w tym towarzystwie i pewnego dnia urwana głowa za koleżankę z Anglii. No wiecie. Bo nie szanowała szkoły a była po studiach. No właśnie... i to jest problem. Bo szanowała. Powiedzmy nie uważala za dobry pomysł żeby układała plan, w tej firmie plan mogła układać i bez szkoły i co - był dobry zły bo też wiecie wygląda tak nijak - to była dobra czy niedobra? I tyle :( I czy szanowała szkołę czy nie. Nie wiem. Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. Uczyła sie żeby mieć pracę. tyle. Jak ja i koniec. I to taką żeby jej odpowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
To jest też takie jak on szanuje te kariery. Szanuje waszym zdaniem? Moim WCALE i tyle. Ale jego sprawa i tyle. No wiecie ja też bym chciałą KIEDYŚ jakoś wyglądać, a jak wyglądam. Dlatego tak jak robię sobie i myślę i tyle. I codziennie modlę się o moje pieniądze i czus :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Wecie bo mnie juz szlag trafia - skoro oni dalej szanują iwonkę NIE WIADOMO ZA CO to ja też. Ja przed następną taka ukleknę i jej wyliże - oczywiście po ubezpieczeniu sie. i tyle. W POLSCE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indiankazkafe
Oczywiście ZĘBY sobie ubezpieczę i to jest wiecie powód dlaczego pani Poniatowska Z POLSKi a nie ten Holender - nie wiem jak sie nazywał - nie przedstawił się. No to pani Poniatowska dlatego , ze jednak POWINNA dostać pracę przy ubezpieczeniach za...wygląd sie dowiemy. Za wypadek. Bo wiecie on jakby chciał jej dorównac to musiałby spaść z konia i walnąć się w łeb. Wtedy by był PRAWIE taki jak ona , a nawet tego by nie miał i tyle. Bo nie chce odejść na pewno od dawnych koleżanek - to ma. I musi wziąć pod uwagę wiarę. Bo to prawie ateistka była i tyle. Córka dyrektora banku no i to koniec kariery. Bo co może być ważniejszego od upadku z konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×