Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akacjabiala

zrzucone czary

Polecane posty

Gość akacjabiala

tak to wlasnie zrzucil na mnie czary moj ex i teraz nie moge sie zakochac w nikim i rzyczyl mi wszystkiego co zle noe moge sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjabiala
siedzielismy na plazy , zachos slonca poprostu cos wspanialego i nie do opisania i w tedy powiedzialam mu ze go juz nie kocham i wiem jak mu ciezko i zecierpi nie chcialam go zranic chcialam aby zrozumial ze to juz koniec naszej a jego wielkiej milosci nie wiedzialam jak to sie skonczy plakal i powiedzial mi ze zyczy mi abym sie nigdy nie zakochala i zebym byla sama tal dlugo jak on bedzeie cierpial , to juz 3 lata a ja nie potrafie sie zakochac w nikim i wiem ze on mnie ciagle kocha wiedze iczuje to spotykajac go ludzie pomuzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mamy ci pomóc, odprawiając jakiś rytuał?? co było nie kat z tymi facetami jakich spotkałaś że nie potrafiłaś ich zaakceptować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjabiala
eh, fajni byli i mieli wszystko na miejscu, ale niestety nie potrafie niczego czuc to tak jakby mi ktos serce zamrozil konczy sie na tym ze facet daje sobje spokuj bo wie ze nie ma na co liczyc, a ja nie widze w nich niczego co by mnie pociagalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akacjabiala
niczego mi nie brakuje ani pieniedzy poprostu nic, brakuje mi milosci i czasem mam wrazenie ze wtedy na plazy zabral mi on moje sece na zawsze a wsadzil we mnie kamien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę że za bardzo się przejmujesz byłym i całą ta klątwa, która jest samospełniająca się przepowiednią. Nie rozmyślaj tylko pozwól się unieść emocją wkręcasz sobie że coś u ciebie nie trybi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×