Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Musze sie przekwalifikowac.

Szkoła policealna Lublin - darmowa.

Polecane posty

Gość Musze sie przekwalifikowac.

Witam , interesuje mnie zawod masazysty. Czy sa w Lublinie szkoly policealne, darmowe ksztalcace w tym kierunku? Szukam caly czas, ale znajduje same platne. Studiuje dziennie, tak wiec zalezy mi, zeby to studium bylo zaoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi tam!
cosinus, kursor są darmowe ale czy jest ten kierunek musisz sprawdzić mi się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Musze sie przekwalifikowac.
szukalam i znalazlam cosinusa, ale tam nie ma tego kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pewności czy darmowa, ale na pewno dobra szkoła w Lublinie jaką mogę polecić to http://www.academia.org.pl gdzie możecie znaleźć naprawdę wiele ciekawych kierunków. W tym florystykę, obecnie popularną :) Sami zobaczcie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOVA w Lublinie to szkoła, którą naprawdę mogę polecić. Chodzę tutaj na technika administracji i nie mogę narzekać. Za nic nie płacę, nauczyciele z dużą wiedzą . Do tego obsługa w sekretariacie bez zastrzeżeń. Przekonajcie się sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszkołaNOVACE
W NOVA Centrum Edukacyjne ostatnie wolne miejsca na kierunku Technik Masażysta w trybie dziennym! Bez opłat miesięcznych, bez egzaminów wstępnych! Przyjdź do Nas na Krakowskie Przedmieście 57/3. Prowadzimy zapisy również na inne kierunki i semestry! Zapraszamy! Tel. 534 074 345, 733 421 137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebujesz legitymacji aby móc skorzystać ze zniżek na PKS, PKP, do kina? a może potrzebne Ci są zaświadczenia do ZUS'u? Przyjdź i zapisz się do NOVA CE a otrzymasz na miejscu to czego potrzebujesz usmiech.gif Ciekawa oferta kształcenia, wykwalifikowani wykładowcy, świetna zdawalność egzaminów a co najważniejsze dużo kierunków bezpłatnych! Jeśli chcesz zacząć naukę jeszcze od tego semestru to zapraszamy do naszego sekretariatu przy ul.Krakowskie Przedmieście 57/3 Lublin. Są to ostatnie dni naboru a więc i ostatnia szansa na zapis i skorzystanie ze zniżek i promocji, nie czekaj, przyjdź już dziś, zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kończyłam szkołę w NOVA i polecam - ciekawe zajęcia, nauczyciele z powołania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×