Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ikrysiaczek

ozdoby świąteczne

Polecane posty

Niesamowicie podobają mi się bombki robione ręcznie. Ze wstążeczek, wysadzane cekinami, zrobione całe z koronki. Jenak są bardzo czasochłonne w wykonaniu, a kupne są drogie. Macie zwyczaj przyozdabiać swoje choinki takimi ręcznymi wyrobami? Tworzycie sami/same/z dziećmi? Ile takie ozdoby są warte? Nie pytam o ceny w internecie, tylko o wasze wyczucie. Np taka bombka 2,5cm zrobione z koronki/powleczona koronką? Fajny pomysł na ozdobienie całej choinki takimi cudeńkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie ozdoby
sama własnoręcznie narobiłam sobie aniołków, gwiazdek dzwoneczków i innych tego typu koronkowych cudeniek na szydełku , są one białe wykończone złotą nitką, czasem dla zmiany ubieram choinkę tymi rzeczami i zwykłymi bombkami ale żeby kolorystycznie pasowało, w tamtym roku miałam same te koronkowe różności i pokładzione na gałązkach białe piórka i w tym roku chyba też tak zrobię, wszystkim się bardzo podobało ja miałam wrażenie jakby to było w niebie ;piórka , aniołki , na zielonej choince z białymi lampkami wyglądało super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×