Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawdazawszeciezaboli_24

PYTANIE DO KOGOS KTO ZNA SIE NA KOMPUTERACH WAZNE PROSZE O POMOC !

Polecane posty

MAM PROBLEM z instalacja skypa najnowsze wersji.Otoz 2 tygodnie temu przestal mi dzialac odinstalowalam i probowalam zainstalowac jeszcze raz. Cala instalacja idzie bez zarzutu ale na sam koniec pojawia sie okno problem przy UTWORZENIu KATALOGU C:/USERS/ania/appData Dodam tez ze po tym komunikacie musze przerwac instalacje bo i tak nie da sie zainstalowac . Usuwalam wpisy w rejestrze, czyscilam przez dodaj usun programy , usunelam wszelkie katalogi , foldery skypa . Jest czysto lecz dalej nie moge zainstalowac POMOCY probowalam zainstalowac starsza wersje , nic nie daje problem caly czas jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyurturturt
Wiem o co chodzi bo też tak miałem ;) Ale ci nie pomogę bo czytałem to co piszesz i cie po prostu nie lubię, więc nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyurturturt
Ja jestem życzliwy i gdybyś to nie była ty to nie byłoby problemu, ale "jak kuba bogu tak bóg kubie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzzzminn
też cie nie lubię a sie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyurturturt
To załóż ten sam temat za 2 dni tylko pod innym nickiem i trochę w innej formie tak żeby mi się nie przypomniało to zobaczysz jaki jestem życzliwy, no chyba że sobie przypomnę że to ty, wtedy nie pomogę, bo jesteś wredna, upierdliwa i nie zasługujesz na pomoc kogoś życzliwego bo sama nie jesteś tutaj życzliwa, więc miej teraz pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×