Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdrowe odżywianieeee

--czy zdrowo się odżywiam?---

Polecane posty

Gość zdrowe odżywianieeee

schudłam niedawno ok. 14 kilogramów. od 4 miesięcy wychodze z diety, na razie waga stoi w miejscu, czy jeszcze grozi mi efekt jojo? Teraz nie chce już chudnąć, zależy mi na utrzymaniu sylwetki i zdrowym odzywianiu. Czy moje menu jest ok, odzywiam sie zdrowo? Dodam, zę zawsze jem 5 posiłków dziennie, bardzo rzadko 4. Moje naprzemienne przykładowe menu: 1. musli z chudym mlekiem/ 2 jajka+ kromka razowca/ 2 kromki razowca z chuda wędliną lub serem żółtym i warzywami 2. owoce (banan, jabłko, pomarańcza, pomelo itd)/ jogurt 3. Razowa bułka z wędliną, sałatą lub rzodkiewką 4. mięso drobiowe lub wieprzowe- gotowane, pieczone bez tłuszczu, smażone na oliwie bez panierki+ warzywa/ zupa warzywna (ogórkowa, jarzynowa, pomidorowa 5. jajecznica z oliwą/ owoce/ jogurt/ wędzona ryba/ musli z mlekiem Co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopae
zrób sobie pierogi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe odżywianieeee
dzisiaj chyba jeszcze zjem michę bigosu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe odżywianieeee
ktoś się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awdawrereqa
ja tak jem bedac na diecie, chudne 0.5 - 1 kg tygodniowo, mysle ze mozesz jesc wiecej, ot po prostu tak, zeby tobie bylo wygodnie i kontroluj cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cały czas sie odzywiasz jakbyś
była na diecie. Nie jest niezdrowo, ale podejrzewam ze gdybys zaczela jesc troche wiecej to mozesz przytyc. P.S. Radze odstawic wieprzowinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzorcowy jadłospis
jeśli boisz się że przytyjesz nadal kontroluj porcje i ćwicz codziennie minimum 20 minut to powinno ustabilizować metabolizm co do efektu jo jo, nie ma gwarancji że po okresie stabilizacji wagi znów się nie utyje, utyje się zawsze jeśli się będzie spożywać więcej kalorii niż się ich spala a czy to się stanie miesiąc po diecie czy pół roku to nieistotne przy utrzymaniu stałej wagi liczy się tylko tempo metabolizmu, i bilans kaloryczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowe odzywianieeeeeeeee
hmmm, od zakończenia diety stopniowo zwiększałam ilośc kalorii. Byłam na diecie 1000 kcal (wiem, ze głupio), obecnie jem ok. 1800 kalorii dziennie, takie też jest moje zapotrzebowanie. Ale sa dni, kiedy jem o wiele więcej i tych dni jest sporo. A dlaczego mam odstawić wieprzowinę? Jem tylko chudą (np. schab), a zawiera ona dużo żelaza, któego miełam lekki niedobów\r. Na diecie w ogóle nie jadłam wieprzowiny, teraz do tego wracam, ale z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vhs

jak chciałabyś dietę od naprawdę dobrych fachowców to polecam stronę zkaloriami.pl znają się na rzeczy. Mają też dietę online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×