Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beliar

Studiuje tu ktoś historię zaocznie?

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ?
a czemu wybrales sobie własnie ten kierunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wybrałem, bo jestem jeszcze osiemnastoletnim szczylem, przed którym dopiero matura. Jeśli w ogóle bym zdał maturę to chyba najbardziej by mnie pociągała historia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ?
tam nikogo nie wyrwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie Letycjo, z wyższym (jakimkolwiek) łatwiej się dostać do służb mundurowych :) A że akurat historia mnie przynajmniej lekkawo pociąga to może coś by z tego było :P A jak nie to psychologia :D 🖐️ A jak nie zdam matury to pierrdolę system i zacznę hodować jednorożce i trenować Predatory :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu, ale ja nie planuję iść na studia żeby wyrywać. Jeśli by tak było to próbowałbym sobie przedłużyć dzieciństwo studiami dziennymi, żeby się bardziej zasymilować z jakąś grupą. Nie wypali to jednak z racji iż nie bardzo chcę mieszkać u sibie w domu. Lepiej zaczonie, podjąć jakąś pracę itp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym przy dziennych byłbym na utrzymaniu matki a to odpada na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ?
Nie widzisz ze piszesz z podszywem ? Ja nie uzywam takich zwrotow jak"wyrwac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ?
ja uzywam takich zwrotów jak zaliczyć dupeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko Zuziu, a ta w ogóle to założyła byś czarny nick i po kłopocie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaasdsdd
do służb mundurowych łatwiej jest sie dostać z wyższym kierunkowym np bezpieczeństwem wewnętrznym :) historia to Ci w niczym nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliskaskończeniazesobą
Po historii nie ma łatwo z pracą. Mój kolega skończył dzienną i pracuje w Tesco. Polecam tylko pasjonatom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja słyszałem że w ogóle posiadanie wyższego wykształcenia wiele daje w tych sprawach. A z resztą, pożyjemy, zobaczymy. W zasadzie to chciałem się dowiedzieć czy jest tu ktoś studiujący ten kierunek zaocznie, żeby poznać choćby zarys tego jak to wygląda (czy bardzo trudno etc). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssssssss
mój znajomy a nie lepiej iść na dzienną? ja byłam na dziennej. strasznie dużo czytania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliskaskończeniazesobą
Dodam też, że co innego pasjonować się tą dziedziną, a co innego studiować. Na tym kierunku człowiek uczy się wielu przedmiotów, które dalekie są od zwykle rozumianej historii, a perspektywy po specjalizacjach marne. Też kiedyś marzyłam o hiście, ale kiedy zapoznałam się z pgrogramem studiów, uznałam, że wolę zajmować się tym w domowym zaciszu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No właśnie nie Letycjo, z wyższym (jakimkolwiek) łatwiej się dostać do służb mundurowych " hhehe zajebiste podejście, może najpierw lepiej spojrzeć na punktację za zgodność kierunków niż pisać takie głupoty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dowalę, możecie się śmiać :D Fajnie byłoby być belfrem w podstawówce i męczyć uczniów historią :D 🖐️ A tak w ogóle to poza marzeniami o różnych profesjach (bynajniej nie związanych ze szkołą), zaczynam się zastanawiać nad tym co jeszcz mógłbym robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjantko, rozkminiam to co zasłyszałem. Jeśli masz lepsze obycie w temacie to proszę, podziel się tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliskaskończeniazesobą
Możesz pracować w archiwum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat snucie pomysłów co by tu ciekawego robić na babskim forum w czasie, kiedy nie mam już nic do zrobienia a nie chce mi się jeszcze spać chyba nie jest zabronione :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychologia też fajna w sumie :) tamaraa Błąd. Ja nic nie muszę. Może coś będzie a może nie, zobaczy się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliskaskończeniazesobą
Pomyśl o filologii obcej, np. rosyjskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×