Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Janiczka

Cwiecze 6 razy w tygodniu po godzince i przybieram na wadze

Polecane posty

Od dwoch miesiecy chodze na rozne cwiczenia, codziennie po godzince: jeden dzien yoga, pilates, aerobic, etc. Kazdego dnia mam inne cwiczenia i od czasu gdy zaczelam cwiczyc przytylam juz prawie 4 kg. Zaczynam sie niepokoic dlaczego tak sie dzieje, mam nadzieje ze to miesnie sie wyrabiaja ale nei jestem pewna. 8 misiecy temu urodzilam dziecko i mam troche do spalenia. Mam 172 cm i waze teraz 72 kg. Co o tym myslicie, czy ktos mial podobne doswiadczenie ? Dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggrrrrrrrrrrrrrrrrr
Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, ale są objetościowo mniejsze,dlatego lepiej się mierzyć niż ważyć - możesz ważyć więcej, ale mieć mniej tłusczu, więcej mięśni i mniej centymetrów - w pasie,biodrach, udach itd. Przyrost wagi nie musi oznaczać, że tyjesz i wyglądasz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że problem to dieta
Nigdy nie uwierze by kobieta w miesiąc nabrała 4 kg tkanki mieśniowej i do tego ćwicząc pilates i jogę.... joga i pilates to nie są aeroby więc nie spalają wielu kalorii, nie budują też wielkich mieśni, maja za zadanie raczej uelastyczniać i wzmacniać mieśnie by naprawdę budować mięśnie trzeba mieć dietę kulturysty czyli odpowiednie proporcje bialka i węglowodanów, do tego ćwiczyć z obciążeniem i mieć tak ułożony trening by między ćwiczeniem tej samej grupy mięsniowej był przynajmniej jeden dzień na regenerację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też uważam że problem to dieta
jedyne co przychodzi na myśl: zmierz strategiczne obwody ciała, porównaj z poprzednimi przeanalizuj ile kalorii spożywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam za porady :) , xoxox. Obwod w biodrach, etc raczej sie zmniejsza bo ciuszki zaczynaja byc luzniejsze. Pojde na zmierzenie masy ciala zamiast sie wazyc. Jak napisalam wczesniej przytylam prawie 4 kg w ciagu przeszlo 2 miesiecy. Ale musze sie przyznac ze czuje sie swietnie i mam duzo energii kazdego dnia. Jesli chodzi o diete to raczej sie nie obrzeram, gotuje zdrowe jedzenie i nie mam cukru w domu :). Jem 3 wieksze posilki w ciagu dnia i dwa mniejsze ( owoce ) pomiedzy. Dam znac pozniej jak sie zmierze. Pozdrwionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak131090
Miałam podobny problem po urodzeniu synka (przytyłam 12 kg i nie mogłam ich zrzucić pomimo ćwiczeń). Zrób sobie analizę składu masy ciała (np. u dietetyka), a przy okazji możesz zapytać lekarza o odpowiednią dla ciebie dietę. No i, jak juz wspomnieli moi przedmówcy, nie waż się, tylko mierz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gehennak
może mało pijesz? albo za duzo jesz? Jak to nie to to sprobuj termogenikow do cwiczen, szybciej spala sie kalorie i tłuszczyk, ja uzywalam figura extraslim i lkarnityny, obydwa spoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w pasie przybierasz cm ? jeśli nie to znaczy że mięśnie rosną dlatego przybierasz. wszystko w porządku i tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina456
Ja też miałam podobny problem, ale jakoś sobie radzę. Poszłam do dietetyka, który ułożył mi dietę i zapisałam się na zajęcia do klubu fitness. Tam ćwiczę dwa razy w tygodniu i to pomaga mi na ten brzuch i uda. Ale jeszcze skorzystam z rady przyjaciółki, która poleciła mi tabletki wspomagające spalanie tłuszczyku http://nutrina.pl/28,slimette.html . Mam nadzieję, że tym razem uda mi się szybko zrzucić ten brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Czekaj czekaj, ubrania luzniejsze, wiecej energii, a martwisz sie o to, ze cyferki na wadze nie te? Kobiety to sa debile, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w suplement largomass, stosując intensywnie treningi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×