Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiosenna mama

Czy warto kupić coś takiego?

Polecane posty

Gość ja mam taki
nic nie jest napisane na temat mocy grzałki. u nas facet przywozi z niemiec nowiusieńkie firmy silvercrest (znalazłam go na allegro) i sprzedaje po 80 zł. kupiłam sobie a jak rodzina i znajomi zobaczyli to też im kupiłam, dla 1 czy 2 osób lepsze od piekarnika w kuchence bo duzo tańsze w utrzymaniu i nie trzeba piec megaporcji. jakby co to poszukam linka na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to bylabym ci wdzięczna. Czyli ogólnie tego typu urządzenia polecacie? Nie jest to jakiś wielki szajs? A co z brytfanką? miesci sie tam? Bo ja piekę raczej baaardzo dużo ciast, tortów itd i chciałabym coś w czym się zmieści duża blacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie go znalazłam. On jest malusi. Ten ma 15 L a ten z mojego linka 42 L. No i moc tez mają różną bo ten twój 1300 a ten z 1 linku 2500. Jednak potrzebuje czegoś dużego bo nas sporo ;) a zazwyczaj jak piekę to dla rodziców dziaddków i pól porcji na pewno nie wystarczy. Moze ktoś ma ten duży i może się wypowiedzieć na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki
Czemu nie kupisz sobie normalnego piekarnika do zabudowy, zabuduj go sobie na wysokości oczu w meble - wygodnie, profesjonalnie i nie zajmuje Ci miejsca. Jak nie masz zwykłej kuchenki z piekarnikiem to bym kupiła do zabudowy (takie mam plany ale to przy remoncie). Na pewno będzie lepiej piekł. Cena nie wiele inna a wygoda i komfort pieczenia dużo lepszy. Taka wolno stojąca to dodatkowy "mebel" na blacie kuchennym a już taka duża jak piszesz to dopiero zawliszafka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam starą kuchnie. Pewnie za jakiś czas (jak najmłodsza odrobinę podrośnie) będziemy ją wymieniać i robić remont (chce połączyć kuchnie z salonem) i wtedy kupie nowe meble i sprzęty do zabudowy ale na chwilę obecna mi się to po prostu nie opłaca. Potrzebuję czegoś na te 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno warto skoro potrzebujesz czegoś na najbliższe 3 lata ;) Ale nie jestem pewna czy na allegro, wiesz jak to jest z gwarancjami etc. Z doswiadczenia wiem, że najtańsze i bezpieczne zakupy robi się w sprawdzonych sklepach internetowych. Zobacz sobie np. w ofercie Medialuxu, pewnie z okazji Świąt jest tam teraz sporo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×