Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cysia345

Tusz

Polecane posty

Gość cysia345

Szukam tuszu, który by nadawał objętość i podkręcałm rzęsy. Cena do 30 zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plymouthona
ja mam Bourjois Volume Clubbing ale niestety nie wiem ile kosztuje w Polsce, polecam mimo ceny (jesli powyzej 30zl) jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki
tusz do rzes i jezeli odpowiednio sie nim pomalujesz, w sensie przy malowaniu rzes bedziesz "obkrecac" szczotka to na pewno bedzie fajny efekt. http://www.shrani.si/f/3d/g3/b4EA3eT/maybelline-the-colossal-.jpg i uwazam, ze warto zainwestowac w troche drozszy, mianowicie ten: http://beautopia.co.za/wp-content/uploads/2011/10/6758-Mascarra-Volume-million.jpg uzywam od dawna, ten z maybelline kupilam wlasciwie na probe (oba tusze maja podobna szczotke) i mysle, ze na pewno sprawuje sie o wiele lepiej i faktycznie jest ten efekt "miliona rzes" - moze nie tak spektakularny, ale na pewno widoczny. pigmentacja rowniez rewelacyjna - rzeski sa czarne jak smola. :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cysia345
miałam ten z meybelline . Mam proste rz.ęsy i osyć rzadkie... chcę tusz który by szybko wysychał bo niektóre zanim wyschnął to troche czasu zajmuje. szukam tuszu nadającego objętość i podkręcającego oczywiście kolor czany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pescia
Wypróbuj loreala ten dwustronny. Z jednej strony tusz z drugiej odzywka. Jest rewelacynjy. Używam go już ze 4 lata i na pewno nie przerzuce sie na inny. Fakt ja mam rzesy długie i podkrecone naturalnie ale ten tusz daje niesamowty efekt. Na pewno bedziesz zadowolona. Poza tym jest bardzo wydajny. Jednen tusz starcza w moim przypadku na około 7-8 miesięcy. Tylko cena jest ok 50zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz tak proste i rzadkie rzesy jak ja ;) to tylko Bourjois, sprobuj a zobaczysz efekt :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam taki
a zalotki probowalas uzyc? ja mam jakas tania, kupilam kiedys na probe (ja musze wszystkiego sprobowac:P), ale nie daje specjalnych efektow, kiedy uzywam przed tuszowaniem... :( zwykle rzesy wracaja do swojej formy i w ogole nie chca dosiegnac brwi :D wiec kiedy juz wyschna, DELIKATNIE podkrecam zalotka i wtedy efekt sie utrzymuje :D tylko bron boze, zeby dociskac, bo mozna zrobic sobie niezla masakre, jak moja znajoma - na swiezo wytuszowane rzesy zalotka i heja :D zdjela polowe swoich rzes z tej zalotki, dodatkowo sie zlepily zabawnie... wiec raczej uwazac, jezeli ktos uzywa metody "po" :D ale jak pisalam wczesniej - tusz z l'oreala daje naprawde niesamowity efekt, to pewnie zasluga szczotki, bo ta z maybelline jest z wloskow, a z wyzej wspomnianej firmy silikonowa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×