Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bogufaa

Idea finance -warunki

Polecane posty

Gość bogufaa

Wiecie coś na temat Idea finance? chodzi jakie są warunki pracy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak, odspuść sobie
w tych wszystkich finansach, to jest tak, że zarobisz nic a się napracujesz, oczywiście zawsze usłyszysz piękną bajkę ile to można zarobic i w ogóle, ale tak na prawdę to jedno wielkie naciąganie, żeby nie powiedzieć akwizycja. Najlepiej jak się ma już jakieś kontakty ok 1000 żeby naciągnąć ludzi na jakieś polisy życiowe ubezpieczenia czy inne pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefan Niesiołowski Cover
Witajcie... No nie wiem czym się kierują "doświadczeni" przez los (patrz przez pracowników OVB)?? Napewno nie jedno z Was kupiło cos od tzw "sprzedawcy obnośnego". I jakie mieliście odczucia? Ten produkt okazał sie gównem i nic nie wartą drobnostka za olbrzymie pieniądze??? Wystarczy ODROBINA inteligencji i czytania ze zrozumieniem, aby złapać wątek, że OVB Allfinanz to firma doradcza z opatentowanymi metodami działania istniejąca na rynku od ponad 40tu lat. Niech mi ktoś pokaże podobną firme tej branży z takim stażem , ilościa pracowników mająca biura w peawie wszystkich krajach Europy i tak szerokim wachlarzem produktów jakie OVB oferuje? A co do pracowników (byłych, niedoszłych itp). Ktoś wam na INFO pokazał sumy, jakich nigdy nie zobaczycie na waszych kontach i sądziliście, że to łatwy chleb... i kasa sama się pcha do kieszeni. Sami widzicie na podstawie Waszych wypowiedzi - z jakimi ludzmi musimy pracować... Aha .Ten gostek, który przekręcał swoich swoich klientów (ten przykład z 10k na 20 te urodziny) - znam ten przypadek i to nie był jego jedyny - i wcale nie jest tak że jest wysoko w strukturach - poszedł na zielona trawę, komornik szuka go za długi (strono prowizji) a jego przełożony został zdrgradowany ... Ale mówcie sobie co chcecie... i tak mam to w D... jak wiekszość pracowników OVB. Potrzebuję kasy - pracuję - mam nadmiar - lecę na urlop... ot i wszystko !!! taki to Raj!!! P.S. A sumienie nie pozwala mi oszukiwać dlatego moi klienci juz wiedzą i dlatego kasa się pcha do kieszeni Pozdrawiam gorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogufaa
dzieki bardzo. Widzę że nie ma co się pchać do pracy w takiej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak, odspuść sobie
nie ma za co :) byłam już na 2 podobnych rozmowach i wszędzie to samo, oczywiście ich ogłoszenia są zachęcające i tak na prawdę jest w nich napisane to wszystko takimi słowami, że nie jest się w stanie domyśleć, że ta praca polega na czymś innym. Ja omijam szerokim łukiem wszystkie ogłoszenia z finansami. Poza tym nie lubię wciskać ludziom kitu a to głównie też leży w obowiązkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×