Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaskadaaa

Budzicie dzieci w nocy na siku??/ Proszę o podpowiedz

Polecane posty

Gość kaskadaaa

córka śpi w pampersie ale jak wstanie po mokrości można stwierdzić że raz robiła siku i takie mam pytanie czy ja powinnam ja budzić żeby się wysikała czy po prost trzeba przeczekać?? A może nie zakładać pampersa?? Co wy na to?? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w jakim wieku jest bo jak ma sie nauczyć nie sikać w nocy to bez pampersa na podkładzie i ja brałam zawsze o 22 na siku by załapał że jak mu sie chce to niech wstanie i efekt taki że jak mu się chce to wstanie jak nie to nie ma 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
córka ma 17 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój 2,5 roku sam się budzi
ok 3x na siku, ale tez jeszcze mu zakładam pieluchę, bo raz na kilka dni mu się zapomni i problem ale zazwyczaj pielucha jest sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
3 razy wstaje na sikanie??/ dość dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma czas
i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjgbhj
Za malutki pęcherz :)W dzień może sygnalizować,ale w nocy można takie majteczki stosować lub pielucho-majtki wielorazowe.Budzić szkoda;),jak dorośnie,to pieluchy będą suche bez "nauki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój 2,5 roku sam się budzi
bo on pije w nocy, ma tak od urodzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj syn jak skonczyl 2 latka
to w dzien przestal nosic pieluchy ale w nocy jeszcze rok w niej spał, w końcu jak mial 3 lata postanowiłam że musi spać bez pieluchy a nie bylo to łatwe bo zawsze mial nasikane :( akurat byłam w ciąży wiec sama wstawał z 5 razy na sikanie więc raz w nocy koło 1-2 brałam nocnik i szłam do niego do pokoju żeby się wysikał.On tego nawet nie pamiętał ze byłam i ze robił siku, trwało to z pół roku, jak się urodził drugi dzidziuś to starszy syn juz sam kontrolował i przewaznie wytrzymywał bez sikania do rana a czasem wstawał i szedł do ubikacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskadaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma prawie 3 lata i nadal zakładam jej na noc pieluchę chociaż prawie zawsze jest sucha,budzić byłoby mi szkoda takiego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 2 lata i nie da rady go budzic-zakladam pieluche,oczywiscie by wstal jakbym go obudzila ale to by był placz,marudzenie i protest w zwiazku z tym,wiec nie budze,ograniczam plyny przed snem i rano jest sucho ;) i caly dzien nocnik lub wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×