Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stokrotka556

Pomóżcie

Polecane posty

Gość stokrotka556

Witam. W związku z brakiem zatrudnienia postanowiłam otworzyć niewielki sklep spożywczo -warzywny. Chciałabym się dowiedzieć, czy muszę mieć od razu kasę fiskalną?????? Wydaje mi się,że dopiero po przekroczeniu jakiejś kwoty przychodów, ale wolałabym mieć pewność. Prowadziłam już działalność(obecnie zawieszona),ale bez kasy fiskalnej,gdyż zajmowałam się sprzedażą hurtową, a nie dla osób fizycznych. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek...
musisz miec kase fiskalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze że otworzyłaś :)
po 1 -gratuluję odwagi i podejścia ,bo zamiast jojczeć że bieda ,wziełaś los w swoje ręce po 2 - chyba nie musisz , jak ja prowadziłam butik ( 2007 r) nie było takiej potrzeby Popytaj na forach eksperckich ,wiesz tutaj 3/4 sfrustrowanych uzależnionych od kafe tłumoków Tę 1/4 POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka556
dobrze że otworzyłaś :) po 1 -gratuluję odwagi i podejścia ,bo zamiast jojczeć że bieda ,wziełaś los w swoje ręce po 2 - chyba nie musisz , jak ja prowadziłam butik ( 2007 r) nie było takiej potrzeby Popytaj na forach eksperckich ,wiesz tutaj 3/4 sfrustrowanych uzależnionych od kafe tłumoków Tę 1/4 POZDRAWIAM Nie otworzyłam.Zamierzam dopiero.....a co mi da jęczenie???? Dysponuję pomieszczeniem, który mogę przeznaczyć na taki sklepik.Czynszu nie muszę więc płacić.W pobliżu nie ma sklepu,a powstają bloki, dużo ludzi pracuje przy ich budowie....myślę,że warto spróbować...najwyżej się nie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×