Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość promycek

co wrzucić do paczki

Polecane posty

Znalazłam w moim mieście bardzo fajną rodzinę, ale jej potrzeby przekraczają zdolności jednej osoby. Buty i ciuchy dla kilku osób to nie dość, ze spora kwota, to jeszcze sporo szukania. Oprócz tego rodzina potrzebuje drewno na opał. Jak można w paczce dostarczyć coś takiego? Rozumiem, ze ci ludzie postanowili skorzystac, skoro się ktoś w końcu nimi zainteresował, ale obawiam się, że ta rodzina nie dostanie więc nic, bo nikt się nie zdecyduje na nią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promycek
messol - moim zdaniem jest to błąd organizacyjny, że jedna rodzina może dostać pomoc tylko od jednej osoby. Chciałaś pomóc ale nie możesz zaspokoić wszystkich potrzeb takiej rodziny i rezygnujesz, w ten sposób wiele osób nie dostanie żadnej pomocy, tak jak napisałaś. Moim zdaniem powinna być możliwość wybrania zakresu pomocy dla danej rodziny. Jeśli np deklarujesz zakup żywności, to żywność powinna zniknąć z listy potrzeb a nie cała rodzina z listy potrzebujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dokładnie. Oprócz żywności mogłabym dać także buty zimowe dla jednej osoby, bo mam prawie nieużywane i kupić kozaczki dla dziewczynki, bo nie jest to jakiś olbrzymi wydatek. Ale kupowanie dla większej ilości osób plus opał, to juz wielkie przedsięwzięcie finansowo-organizacyjne. Więc pewnie nie kupię nic, bo później miałabym wyrzuty sumienia, ze zamnknęłam tej rodzinie drogę do pomocy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promycek
Jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że z tego powodu nie będzie ani opału, ani żywności, ani odzieży. Przykre to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×