Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka 1

Dlaczego kałmuki z południa nie uczą się języków?

Polecane posty

a ja cale 22 lata myslalam że moglabym byc tylko z Polakiem...a teraz poszukuje ciagle nowych wrazen, bo jednak jak dwoje ludzi nie zna tego samego jezyka to jest to jeszcze bardziej ekscytujące (podjarałam sie jak nastolatka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale komu? on nie zna polskiego :o aa w ogole to Au byl kiedys na tym forum :D i nawet chcial cos pisac..powiedziałam mu, że i tak nikt nie uwierzy w to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet przede mna mial jeszcze inne polki, dla jednej specjalnie przyjechal z portugalii do polski, ale sie rozstali po 2 latach bo ta go okradla studiowal w Polsce portugalczycy mowia ze w polsce sa piekne kobiety tylko zbyt sztuczne a Polska jako kraj to jedna wielka piekna oaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dance chamy!!
Almost heaven, West Virginia! Blue Ridge Mountains, Shenandoah River Life is old there, older than the trees Younger than the mountains, blowing like a breeze Chorus: Country roads, take me home To the place I belong West Virginia, Mountain Mama Take me home, country roads All my memories, gathered 'round her Miners' Lady, stranger to blue water Dark and dusty, painted on the sky Misty taste of moonshine, teardrop in my eye I hear her voice, in the morning hour she calls me The radio reminds me of my home far away And drivin' down the road I get the feeling That I should have been home yesterday, yesterday!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa pamiętasz tamten topik :D ;D :O :O no powidzmy może ja ale jaki topik? bo bylo ich kilka ;D lady love - okradła po 2 latach?! :O to musiał miec fajna opinie o Polkach pozniej.. kolejny portugalczyk , pyta skad jestem , pisze guess a on 'nice' ; ] :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantry from virginia
Napisz mu-chamie kur....tańcz a nie tu ściemniasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jak go okradla? miala klucze do jego mieszkania w portugalii dorobila sobie jak nie widzial, wyjechali do niego na wakacje, a ta spakowala torbe wziela nawet szufladke z pralki, bizuterie, drogie okulary i inne rzeczy i wyjechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take me away..
weź mu napisz po polsku normalnie jak nierozumie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka rosół
Weź mu napisz!-"chamie kur...lubisz kantry?Bo jak nie to nie mamy o czym gadać".Krótka piłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze on glupi jak zalatwial w banku w polsce konto i karte kredytowa ( wtedy po polsku nie potrafil sie dogadac ) to ta wpisala wszystko na siebie i rok temu musial splacac ponad 3 tysiace zloty, za jakas kare... ale bylam wtedy zla na niego! teraz juz naszczescie konto jest skasowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szufladke z pralki ? :D :D:D :O omg...po co komus takie coś :D no chyba że to cenne, nie wiem ja sie nie znam, ale to perfidna bitch :o no dobra taka mała jedna przyznaje sie to byłam ja :O nie wiem czemu pisałam jak potłuczona ale bawiło mnie to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość take me away...
Weź se wsadź banana w zad głęboko i mu zatańcz jak hinduska bajadera do ring of fire. Wnet skuma żul z kim ma do czynienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzynka Otylii jedrzejczak ;) rzeczywiscie tupet to ona miala, zreszta niezle probowala nam namieszac na poczatku naszego zwiazku, nawet w portugalii byla i nas sledzila ze swoja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz Argentina ... chociaz początkowo nmyslalam że ciapek z ciapatych tam na dole (wiadomo o co cho :D ) kurde ładniusi!! ale nagle obraz mu stanał i nic nie pisał ... to se poszłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luzuffoy
O czym wy tu sracie idiotki?Raz do garuff!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe cenna szufladka? ja cie prosze:D pralka stara jak swiat, nie wiem po co jej to bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z ciekawosci na jakim to forumie czy czacie siedzisz ze tyle obcokrajowcow tam wchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że ta dziewczyna to była kuzynka Otylii?? a też taką miała urodę otyliową? :D ale to w takim razie po takich przejscia że Twoj facet zaufal kolejnej kobiecie w ogole i w dodatku też Polce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranny kac
Pani Czkawka " myslalam że moglabym byc tylko z Polakiem...a teraz poszukuje ciagle nowych wrażeń" typowe polskie dz*wki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on z nia byl bo bylo mu jej szkoda, miala bialaczke, leczyla sie w Portugalii no uroda to ona nie grzeszy, ale na poczatku podobno sympatyczna byla tez sie dziwie ze zaufal poraz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycie uczuciowe.,..,.,
Lady Love ale masz głupiego tego chłopa :D dał sie wrobić jak dziecko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Technocratta..
E e czkawka po co Ci to?I tak Ci żaden nie wsadzi bo to zwykłe łajzy są. Polerować tylko klamkę przed kamerką potrafią..Słabo jest dziewczyno obeznana z tym widzę co uczeni określają cywilizacją wygód i konsumpcji.Na stare zrozumiesz swój wirtualny błąd ale wtedy to już może być za późno.Na tyle późno że do twej pomarszczonej bez litości celulitem doopy będziesz zmuszona zapraszać młodych chłopców przy pomocy banknotów o wysokim nominale.Daj Ci zdrowie żebyś tylko zarobiła. Bo jak nawet to Ci się nie uda to już tylko pozostanie ci wspomnienie po wielotygdniowych gonitwach za zjebanymi prawiczkami i psychopatami internetowymi co to ino by se tylko flaka łechtali pod cycki jakiejś idiotki co im je pokazuje w nadzieji na wielka miłość.:classic_cool:I taka to prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×