Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja też nie mam pracy...

szukamy prac i nic... dla wszystkich którzy mają ten sam problem

Polecane posty

Gość ja też nie mam pracy...

jestem już załamana, nic mi sie nie chce, nawet oglądać codziennie tych samych ogłoszeń w necie bo ile można?! Ciągłe zwodzenie z tymi pracami, a już najgorzej jest przez agencję. Sami dzwonią proponują pracę a potem się okazuje że niby klient zmienił wymagania, albo zatrudnili kogoś z zewnątrz. To, że rekruter jest rozliczany z ilości kandydatów i z tego ma prowizję to już wiemy, ale jak można robić sobie żarty z ludzi. Znowu jak ktoś ma za wysokie kwalifikacje, to też takiej osoby nie przyjmą na stanowisko, bo sami się o siebie boją. Co z tego, że mam wykształcenie wyższe, umiem biegle angielski i komunikatywnie niemiecki, ciągle się rozwijam a nikt mnie nie chce? to po co studiować? Po co tyle się uczyć, doszkalać, kształcić, jak potem to się nawet nie zwróci. Jak się utrzymać, jak założyć rodzinę, jak wszędzie proponują najniższe kwoty a jak się powie więcej, plus to, że chce się umowę o pracę, to już jest na wstępie się skreślonym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nie mam pracy...
idę na rozmowę wszystko fajnie wygląda, warunki super, zachwalania, że jestem odpowiednią osobą n to stanowisko, a później? Czar pryska, kontakt się urywa ze strony agencji chyba, że sami damy im znak, że ciągle czekamy, zazwyczaj mówią, że nie ma informacji, że nic nie wiedzą, a następnego dnia to samo ogłoszenie z dodatkami np. że poszukują osoby z wykształceniem ekonomicznym o czym w pierwszym o tym nie wspomnieli ani na rozmowie też, tylko się pytam dlaczego zawracali mi 4 litery i mój czas?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "uwaga ruska menda" Zrzut ekranu znowu został zapisany i będzie dołączony do materiału dowodowego. Już widzę, jak ci wszyscy cwaniacy będą płakać u pana prokuratora!!! Art. 190a kodeksu karnego - stalking, uporczywe nękanie 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej ... istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. SZYKUJCIE SIĘ PANI I PANOWIE!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrzut ekranu został zapisany i będzie dołączony do materiału dowodowego. Wszyscy cwaniacy będą płakać u pana prokuratora!!! Art. 190a kodeksu karnego - stalking, uporczywe nękanie 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej ... istotnie narusza jej prywatność, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. SZYKUJCIE SIĘ PANI I PANOWIE!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×