Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz brak pomysłów

co dla meza na swieta kupujecie?

Polecane posty

Gość chicaboom
skórzany pasek z ciekawą klamrą :) sam wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja co za dzieciki - nie za bardzo rozumiem co ma piernik do wiatraka :) granie w gry nie wyklucza aktywności sportowej. Jest to JEDNA z form rozrywki a nie jedyna, więc nie wiem skąd te daleko idace wnioski :P Po za tym, ja uwielbiam tę częśc dziecka w każdym z nas. To pozwala cieszyć się małymi rzeczami i nie patrzeć na świat tak szalenie poważnie :) Co zresztą wielu osobom by się przydało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ja co za dzieciaki-mogę napisać ci tylko tyle... niech twój mężuś sobie jeździ na czym chce, mało mnie obchodzi co wy sobie tam porabiacie, pytania było o prezenty a ty jakieś gadki umoralniające tu sypiesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizaaakchcem
dziecko mu moze urodze na swieta :P wiec wystarczajacy prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja co za dzieciaki
beznadziejne pokolenie wyroslo. Zaslepieni i glupi. jaheira1 twoj seks nikogo tu nie obchodzi wiec daj sobie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja co za dzieciaki
zamiast kolejnej gry ktora wyplułucze wam resztki z mozgu proponuje mezowi czy dziecku kupic karnet na basen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż pewnie skakał by pod sam sufit z radości że mu karnet na basen kupiłam, po tym jak kiedyś by się utopił w morzu, do końca życia wdzięczny by był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
alkomacik abym mogla go szantarzowac bo czasami w niedziele mowie ze chce aby mnie gdzies podwiozl a on na to wczoraj 3piwka wypilem nie odparowalem ha lajd. a jako dodatek dostanie samolot do sklejania bo co swieta wspomina ze jak byl dzieckiem o takim mazyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Targowo.Istore.pl
A może jakiś przyjemniejszy prezent jak gra planszowa? Każdy lubi się przy tym odprężyć,szczególnie podczas świąt. Znajdziecie je na naszej stronie http://targowo.istore.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos jeszcze
o ja co za dzieciaki - "zamiast kolejnej gry ktora wyplułucze wam resztki z mozgu proponuje mezowi czy dziecku kupic karnet na basen.." i ksiazke!! Pamietacie jeszcze co to jest? Czasem mam wrazenie, ze dzisiejsze pokolenie czyta jedynie instrukcje obslugi PS3.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherine88
Ja w ubiegłe święta swojemu kupiłam poduszkę z łuską gryki i... jest zachwycony ;) powiedział, że w pierwszej chwili czuł się dziwnie, jak zobaczył prezent, ale jak się przespał na niej to zmienił zdanie. Teraz i ja na takiej śpię, bo mu w nocy zabieralam :D Polecam zakup, a najlepiej przeczytajcie sobie wcześniej, jak dobrać taką poduszkę, żeby była najlepiej dopasowana: http://dobrysen24.pl/page5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskara S
Ja pierdole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1155
Ja mojemu mężowi kupię coś w stylu Mon-u , może kamizelkę taktyczną lub nóż taktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy prezent to stylowy zegarek. Polecam ten marki Q & Q z brązowym skórzanym paskiem i rewelacyjnym biało – złotym wyświetlaczem. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz gdzies napisalam ze kupuj***arek na alkohol w ksztalcie globusa,moj maz jest zachwycony jak dziecko haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojemu facetowi tym razem etui na koszule! :) nie widziałam wcześniej czegoś takiego, ale wydaje się być super praktyczne.. mam nadzieję, że się sprawdzi - wstępnie wybrałam Packshi ze strony packshi.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojemu zrobiłam skarpety na drutach☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena

ja w tym roku kupilam prezent na swieta juz w pazdzierniku hahah :P wlasciwie kupilismy sobie sami prezent i zamowilismy sobie nowy telewizor kruger matz do, o ktorym marzylismy od dluzszego czasu, ale ciagle brakowalo kasy. takze podejrzewam, ze pod choinka za wiele w tym roku nie znajdziemy haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×