Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AgataHa

Mleko modyfikowane vs. mleko

Polecane posty

Gość A ja wam
Z tym wprowadzaniem mleka to ponoc tak jest ze im pozniej zaczniesz tym trudniej wprowadzic bo dziecko czuje roznice w smaku. A jesli nawet dziecko nie chce pic mleka to bez paniki. Przeciez mozna podawac inne przetwory mleczne a nie katowac dzieci i namawiac je do picia mleka, zawsze mozna podac serek albo jogurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przeszedl na krowie jakos niedlugo przed 1 urodzinami. jogurty dostawal odkad skonczyl 9 mies (lekarz nam powiedzial aby dawac mu po pol malego jogurtu raz na dwa dni). potwierdzam co pisaly dziewczyny, tez nie mieszkam w Polsce i tez od roku zalecaja krowie i moze jesc to co dorosly (jedyny wyjatek to orzechy, maslo orzechowe itp. z tym radzili sie wstrzymac chyba do 2 lat o ile dobrze pamietam). nikt raczej mleka nie gotuje, co najwyzej podgrzewaja do pokojowej temp. specjalnie sie jeszcze pytalam lekarza czy moze dodatkowo dawac mu jeszcze modyfikowane ale powiedzial ze nie ma po co, dziecko po roku je to co dorosli i z tego czerpie wszystkie potrzebne wartosci. maly szybko zaczal pic mleko prosto z lodowki, grzanego nie lubi. ja nie daje z kartonika tylko z butelki z krotszym okresem waznosci i 3,2% bo takie nam zalecil lekarz. powodzenia jutro :) (znaczy juz dzisiaj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam
Cos jest z tym, ze dzieci nie lubia cieplego mleka. Moj na podgrzane mleko nawet nie spojrzy a prosto z lodowki moze pic na okraglo. No i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadła owsiankę z miodem, ze smakiem, po raz pierwszy od nie pamiętam kiedy zjadła całe śniadanie :) dałam jej na moim mleku 0,5, ale dziś kupię jej tłuściejsze specjalnie dla niej. Mlekomatów w moim mieście nie ma, a i mleka prosto od krowy nie uświadczysz, jeździłam rok temu po wioskach i nie ma! Jak już ktoś ma krowę, to pewnie woli te mleko dla siebie zatrzymać. No,trudno, może kiedyś uda mi się kupić i takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam
I dobrze. Kup normalna mlekowite w butelce, takie duze dziecko to juz spokojnie moze 2.0 pic. A tak zupelnie nie na temat to mamy dzieci z tego samego roku tylko moj z pazdziernika. To tylko tak zeby sie pochwalic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja starszemu zaczelam podawac mleko krowie ( prosto od krowy) w postaci kaszy manny jak skonczyl rok . Dostawal ja 3x dziennie - rano w poludnie i wieczorem. Teraz ma 2 .5 roku i pije ja 2x dziennie. Mlodszy ma 3.5mies ale jak skonczy pol roku to dostanie mleko krowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×