Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiolal2

Niespokojna

Polecane posty

Miesiąc temu zostawił mnie mąż dla innej kobiety. Jesteśmy 4 lata po ślubie i mamy 4 letnią córeczkę. Kilka dni temu przeprosił mnie i powiedział, że chciałby do nas wrócić. Zgodziłam się, bo pomimo tego co zrobił to jednak go kocham. Jednak dzień po tym jak do nas wrócił dziewczyna z którą był napisała do niego że chciała mu powiedzieć coś co zmieniłoby ich życie, a mianowicie, że jest w ciąży. Mąż do niej napisał, że przyjedzie z testami ciążowymi. Zaczęła kręcić,że nie ma przyjeżdżać. Gdy był już prawie u niej napisała do niego,że na 100 % nie jest w ciąży a jak do niej dojechał to jednak tych testów nie zrobiła. Ucieszyliśmy się z tego jednakże nasze szczęście nie trwało długo. Następnego dnia rano napisała, że jednak obawia się że może być w ciązy bo spojrzała w kalendarz i stwierdziła że o tydzień spóźnia jej się okres. Po 2 dniach zgodziła się zrobić testy. pojechał do niej. dwa testy wyszły negatywnie. Miała iść do lekarza aby to potwierdzić ale do dzisiaj tego nie zrobiła. Ja odchodzę od zmysłów. Świat mi się znowu zawala. Co mam myśleć o tym. Czy ona kłamie, a może oni oboje mnie okłamują bo nadal się spotykają. A może ona próbuje się zemścić na nim za to że ją zostawił.Nie przeżyję kolejnego upokorzenia z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze ze takie
idiotki jeszcze istnieją :o Skoro niby jest w ciązy to się wcześniej czy później wyda, ona nie musi do niej jeździc z testami !!!!!!!!!!!! czy mam napisac DUŻYM DRUKIEM ? brak słów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jest w ciąży to prezej czy później i tak to wyjdize na jaw . Po co mąż do niej jeżdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że to wyda się wcześniej czy później, skoro oni potrzebuję wiedzieć TERAZ, a nie wcześniej czy później... poza tym tamta babka mogła się puścić z kimś innym i złapać faceta autorki na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był u nie od tego czasu 2 razy żeby zrobiła testy. zrobiła dopiero za drugim razem. I jak pisałam wyszły negatywnie. Od tego czasu już u niej nie był ale chcę mieć 100 % pewnośc że nie jest.Już mam dosyć tej niepewności i nie mam ochoty czekać bo za jakiś czas to wyjdzie na jaw. Jak ją skłonić żeby poszła do lekarza??Powiedziałam tylko mężowi, że jak będzie ona z nim w ciąży to z nami koniec.On twierdzi nadal że chciałby ją zostawić ale skoro będzie w ciąży to się tego dziecka nie wyrzeknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konetrowadowa
Kobieto weź się ogarnij, jak ty się możesz tak upokarzać, przez takie jak ty faceci nie szanują normalnych kobiet. Wywal knura za drzwi i niech on pokarze ci że che o ciebie walczyć a nie ty o niego, stawiasz go w komfortowej sytuacji i dajesz mu kolejne przyzwolenie na zdradę jak nie z tą co rzekomo jest w ciąży to za chwilę będzie inna. Bądź twarda jak cię kocha to stanie na głowie żeby z tobą być, jak cię nie kocha to będziesz miała jasność sytuacji i zaoszczędzisz sobie takich huśtawek ja masz teraz. To on ma się starać za wszelką cenę żebyś czuła się po zdradzie w miarę dobrze a jak ty teraz się czujesz?Chyba sama sobie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konetrowadowa
Kobieto weź się ogarnij, jak ty się możesz tak upokarzać, przez takie jak ty faceci nie szanują normalnych kobiet. Wywal knura za drzwi i niech on pokarze ci że che o ciebie walczyć a nie ty o niego, stawiasz go w komfortowej sytuacji i dajesz mu kolejne przyzwolenie na zdradę jak nie z tą co rzekomo jest w ciąży to za chwilę będzie inna. Bądź twarda jak cię kocha to stanie na głowie żeby z tobą być, jak cię nie kocha to będziesz miała jasność sytuacji i zaoszczędzisz sobie takich huśtawek ja masz teraz. To on ma się starać za wszelką cenę żebyś czuła się po zdradzie w miarę dobrze a jak ty teraz się czujesz?Chyba sama sobie odpowiedziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibyjak?
ja piern...ę.. kobieto-gdzie twoja godność!! zbierasz takie ochłapy? mężuś któremu co chwila się ktoś nudzi-jak nie żona to kochanka..a kto będzie następny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×